r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Phonograph Music Player 0.16.6

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

Phonograph Music Player to prosty w obsłudze i przyjemny dla oka odtwarzacz muzyki na smartfony oraz tablety z Androidem. Pod względem graficznym, program bardzo mocno czerpie z wprowadzonej przez Google estetyki Material Design.

Aplikacja Phonograph Music Player pełna jest żywych kolorów i płynnych animacji, znajdziemy w niej też – charakterystyczny dla wytycznych Material Design – duży, kolorowy przycisk funkcyjny, który służy do uruchamiania oraz zatrzymywania muzyki.

r   e   k   l   a   m   a

W programie możemy wyszukiwać utwory według tytułów piosenek i albumów, wykonawców, ostatnio odtwarzanych płyt lub wg utworzonych samodzielnie playlist. Phonograph proponuje też kilka list odtwarzania muzyki, m.in. w oparciu o dane o najchętniej słuchanych przez nas piosenkach lub ostatnio dodanych do aplikacji. Program współpracuje z plikami muzycznymi o standardowym formacie: MP3, WAV oraz OGG.

W Phonograph Music Player możemy personalizować wygląd aplikacji, korzystając z kilku dostępnych kolorów. Program sam dopasowuje barwy, np. lekko je tonując, w zależności od kolorów na okładce aktualnie słuchanego albumu. Aplikacja oferuje też opcje integracji z Last.fm. Wyświetla szczegółowe informacje o artystach (np. dane biograficzne) i piosenkach, pozwala też pobrać okładkę odtwarzanej płyty, zapisując ją we wskazanej lokalizacji w pamięci urządzenia. Aktualnie program nie pozwala zarządzać muzyką z poziomu poszczególnych folderów i wyświetla zbiorczo wszystkie pliki muzyczne wgrane na urządzenie. Aplikacja nie ma też opcji korygowania dźwięku i bazuje na systemowym equalizerze Androida.

Korzystając z darmowej wersji aplikacji będziemy mieli dostęp do wszystkich funkcji przewidzianych przez dewelopera. Możemy też wesprzeć dalsze prace nad rozwojem programu, korzystając z wbudowanego w aplikację modułu płatności. Autor programu przygotował listę konkretnych kwot dotacji, np. nieco ponad 5 zł na zakup coli lub ponad 60 zł na wykwintny obiad.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Streaming nie zastąpi playerów: 7 odtwarzaczy muzyki na Androida

122
OPROGRAMOWANIE 27.01.2016 | Łukasz Maślanka

Smartfon bez muzyki? To nie zdarza się już zbyt często. Rolę odtwarzacza naszych ulubionych utworów przejęły na siebie aplikacje serwisów streamingowych, takie jak Spotify. Ale co zrobić w sytuacji, gdy ktoś woli mieć swoją muzykę zawsze przy sobie, w pamięci smartfonu lub tabletu z Androidem? Mamy dla Was listę wartych uwagi odtwarzaczy muzycznych. Poszukiwania aplikacji do odtwarzania muzyki na Androida rozpoczęliśmy, bo... zmusiło nas do tego Google. Po raz kolejny zawiódł bowiem program Muzyka Google Play, który co prawda ma swoje zalety (np. wyświetlanie wgranych w chmurę Google…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.