Phonograph Music Player Phonograph Music Player 1.3.5

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Phonograph Music Player to prosty w obsłudze i przyjemny dla oka odtwarzacz muzyki na smartfony oraz tablety z Androidem. Pod względem graficznym, program bardzo mocno czerpie z wprowadzonej przez Google estetyki Material Design.

Aplikacja Phonograph Music Player pełna jest żywych kolorów i płynnych animacji, znajdziemy w niej też – charakterystyczny dla wytycznych Material Design – duży, kolorowy przycisk funkcyjny, który służy do uruchamiania oraz zatrzymywania muzyki.

W programie możemy wyszukiwać utwory według tytułów piosenek i albumów, wykonawców, ostatnio odtwarzanych płyt lub wg utworzonych samodzielnie playlist. Phonograph proponuje też kilka list odtwarzania muzyki, m.in. w oparciu o dane o najchętniej słuchanych przez nas piosenkach lub ostatnio dodanych do aplikacji. Program współpracuje z plikami muzycznymi o standardowym formacie: MP3, WAV oraz OGG.

W Phonograph Music Player możemy personalizować wygląd aplikacji, korzystając z kilku dostępnych kolorów. Program sam dopasowuje barwy, np. lekko je tonując, w zależności od kolorów na okładce aktualnie słuchanego albumu. Aplikacja oferuje też opcje integracji z Last.fm. Wyświetla szczegółowe informacje o artystach (np. dane biograficzne) i piosenkach, pozwala też pobrać okładkę odtwarzanej płyty, zapisując ją we wskazanej lokalizacji w pamięci urządzenia. Aktualnie program nie pozwala zarządzać muzyką z poziomu poszczególnych folderów i wyświetla zbiorczo wszystkie pliki muzyczne wgrane na urządzenie. Aplikacja nie ma też opcji korygowania dźwięku i bazuje na systemowym equalizerze Androida.

Korzystając z darmowej wersji aplikacji będziemy mieli dostęp do wszystkich funkcji przewidzianych przez dewelopera. Możemy też wesprzeć dalsze prace nad rozwojem programu, korzystając z wbudowanego w aplikację modułu płatności. Autor programu przygotował listę konkretnych kwot dotacji, np. nieco ponad 5 zł na zakup coli lub ponad 60 zł na wykwintny obiad.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!