PicsArt - Photo Studio PicsArt - Photo Studio

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

PicsArt - Photo Studio to jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji do edycji zdjęć i grafik z dostępnych na urządzenia mobilne. Posiada nie tylko spory zasób narzędzi (wraz z możliwościami dokupienia nowych), ale do tego swoją społeczność, konkursy itp. dodatki.

Już sam ekran główny może przytłoczyć ilością opcji. Poza stroną startową znajdziemy tam zakładki skupiające dzieła innych użytkowników: interesujące, ostatnie, konkursy, tagi, artyści. Znajdziemy tam sporo ciekawych prac, a także możliwość zapisania się do trwających konkursów. Dodatkowo u góry ekranu znajduje się wyszukiwarka, opcje i powiadomienia (od autorów aplikacji).

Gdy zdecydujemy się na edycję naszych materiałów musimy wybrać czy chcemy po nim rysować, dodać efekty, stworzyć kolaż czy też przejść do ogólnego okna edycji. Klasycznie menu z narzędziami umiejscowiono w dole ekranu. Po wybraniu którejś z kategorii rozwija się lista z dostępnymi operacjami. Niestety uruchamiają się one w oddzielnym oknie. Trwa to krótką, ale odczuwalną chwilę. Oprócz narzędzi dostępnych w programie możemy pobrać, albo dokupić nowe.

Aplikacja w wersji podstawowej dostępna jest za darmo. Wiąże się to jednak z wyświetlaniem u dołu ekranu reklam. Ich usunięcie to wydatek prawie 20zł. Mnogość opcji, narzędzi i trybów to zarazem zaleta PicsArt - Photo Studio jak i drobna wada, sprawia że czasem ciężko coś wybrać w natłoku propozycji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!