reklama

Pixel 1.0 Beta 8

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pixel to mało znany i niedoceniany, choć rozbudowany program graficzny rozwijany od 1997 roku. Program obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne (GIF, PNG, JPG, TIFF, BMP, PSD.). Oferuje możliwości edycyjne takie jak operacje na warstwach, ścieżkach, kanałach oraz selekcje, obsługę standardów RGB i CMYK, dostępne są również efekty specjalne i style warstw. Bardzo ciekawą funkcjonalnością jest obsługa coraz popularniejszych obrazów HDRI z 32 bitową precyzją. Narzędzia służące do retuszu to zestaw pędzli i filtrów dołączanych do aplikacji jako wtyczki. Pixel udostępnia także narzędzia pozwalające na kontrolę pociętego obrazka przeznaczonego do publikacji jako strona WWW, a także zapewnia wsparcie dla tabletów (z obsługą siły nacisku). Warto podkreślić, że Pixel jest wieloplatformowy - można go uruchomić nie tylko pod systemami Windows ale także m.in. Linux, QNX, FreeBSD, MacOS X, O2/2, a nawet DOS. Program posiada m.in. polski interfejs.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 01.11.2010 11:45

Bardzo fajny program. Interfejs też ma fajny.

  #3 29.12.2009 16:32

Fajny program.

  #2 02.11.2009 12:33

Dokładnie jak przedmówca - ten program skończy jak Duke Nukem Forever - od 10 lat beta która się wiesza... Jeden wielki lol i do piachu z tym badziewiem!

MrMoon   8 #1 30.10.2009 18:55

...i niedoceniany, ... - bo na razie nie ma go za co go cenić, wiesza się okropnie. Kibicuje temu projektowi ale autor chyba przeliczył się z siłami, chciał samodzielnie stworzyć konkurenta dla Photoshopa i ...

Program faktycznie dobrze "rokuje" ;) - już tych rok-ów upłynęło a poprawy wielkiej nie widać, w sumie to trochę smutne bo mógłby być fajną tanią alternatywą photoshopa, doba dla tych wszystkich którym nie leży GUI Gimpa.

Kiedyś miałem zamiar wesprzeć autora wykupując licencje (podobno mogę zaoszczędzić 50 dolców ;) ale myślę że bardziej wtopił bym 30 :P. Jeżeli miałbym już kupować to zdecydował bym się na PhotoLine ,który na chwilę obecną daję naprawdę duże możliwości za małe pieniądze (chociaż jest lekko toporny - ale to kwestia przyzwyczajenia).

reklama