r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PlayStation App 17.11.2

Strona główna iOS Dom Zarządzanie usługami

PlayStation App to mobilna aplikacja dedykowana użytkownikom konsoli PlayStation. Łączy w sobie kilka różnych zastosowań i bywa przydatna gdy gramy jak i podczas spędzania czasu poza domem.

Jednym z zastosowań PlayStation App jest opcja drugiego ekranu, w którym to na urządzeniu śledzimy dodatkowe informacje z wspierającej tę usługę tytułów. Możemy także za jej pomocą sterować zdalnie konsolą. Aplikacja pełni również rolę portalu społecznościowego. Z jej poziomu mamy dostęp do naszych znajomych i ich materiałów udostępnianych w sieci.

Kolejne udogodnienie to szybki dostęp do sklepu. Za pomocą PlayStation App kupimy grę i wybierzemy, aby automatycznie pobrała się na naszą konsolę. Znajdziemy w niej również wiele ciekawych informacji ze świata gier, marki PlayStation i samej społeczności. Zdecydowana większość opcji wymaga od nas posiadania konta, w razie potrzeby możemy je założyć z poziomu aplikacji.

Tym co zawodzi najbardziej są częste problemy z logowaniem, drobne zastrzeżeni można mieć także do nie zawsze dobrych tłumaczeń. Aplikacja PlayStation App jest dostępna za darmo, powinien ją posiadać każdy miłośnik konsol od Sony.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PlayStation App – nowa aplikacja bardziej jak serwis społecznościowy

0
08.11.2017  •  Mateusz Budzeń

Użytkownicy PlayStation, którzy także po odejściu od konsoli chcą mieć kontakt z pozostałymi graczami, otrzymali właśnie mocno odświeżoną wersję aplikacji PlayStation App. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem oraz iOS-em. Nowa wersja stawia na kontakt ze znajomymi, zapewniając wygodny dostęp do podglądu aktualnie wykonywanych przez nich czynności i publikowanych wiadomości. Otrzymujemy również sprawny dostęp do poglądy listy znajomych i ich statusu online. Sony wspomina również, że usprawnione zostało poznawanie nowych gracz, odnajdywanie osób, które możemy znać oraz tych,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.