r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polymail 1.33 Build 49

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail

Polymail to klient poczty, który oprócz standardowych funkcji, oferuje szereg przydatnych dodatków, które wykorzystać można zarówno w organizowaniu wiadomości, jak i podczas pisania maili.

Jednocześnie Polymail nie jest programem o rozbudowanych opcjach konfiguracyjnych. Oferuje bardzo elegancki interfejs o umiarkowanej konfigurowalności. Niemniej wśród ustawień Polymail najbardziej wyróżnia się możliwość tworzenia licznych reguł dotyczących odbierania i wysyłania wiadomości.

Polymail obsługuje konta Gmaila, części usług pocztowych Microsoftu oraz iCloud, Yahoo! i FastMail. Samodzielnie można konfigurować także inne konta IMAP, ale ta funkcja jest na razie w fazie testowej.

Za pomocą programu można także za pomocą kilku kliknięć definiować reguły dotyczące powiadomień, np. jeśli odbiorca nie odpowie na wiadomość w określonym przez użytkownika terminie. Przydatną funkcją jest także możliwość wypisania się z subskrypcji za pomocą jednego kliknięcia, w pełni zautomatyzowanym procesie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polymail dostępny. Nowy klient poczty na Jabłka kipi od przydatnych dodatków

7
21.07.2016  •  Maciej Olanicki

Na OS X-a i iOS-a trafiła finalna wersja programu Polymail – jest to wyróżniający się nie tylko wyglądem, ale dużą liczbą przydatnych dodatkowych funkcji, klient poczty. Jednocześnie przejrzysty i elegancki interfejs nie pozwala się zgubić w ich gąszczu. Etap prac nad programem jest już na tyle zaawansowany, że chętni mogą bez obaw migrować na Polymaila. Trzeba jednak zaznaczyć, że Polymail dobrze sprawdzi się przede wszystkim z prywatnym kontem pocztowym. Dodawać konta można bowiem, przynajmniej jak dotąd, tylko w ramach czterech usług: Gmaila, Outlooka, Office’a (Hotmail czy Live) i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.