Popcorn Time 6.0.9

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Popcorn Time to aplikacja umożliwiająca oglądanie filmów, seriali i anime z sieci peer-to-peer (P2P) bez konieczności ich uprzedniego pobierania na dysk twardy. Oferowana baza multimediów skupia w sobie wiele pozycji i sukcesywnie powiększana jest o nowe treści.

Program w rzeczywistości pełni funkcję klienta sieci BitTorrent, dając możliwość transmitowania multimediów zgodnie z modelem komunikacji P2P. Takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety - do oglądania filmów wymagane jest aktywne połączenie z Internetem, jednak z drugiej strony materiały wideo gotowe są do odtwarzania niemal natychmiastowo (bez konieczności ich pobrania na dysk). Wśród dostępnych w Popcorn Time multimediów znajdziemy takie w wysokiej jakości: 720p lub 1080p. Mimo że wszystkie dostępne treści podzielone zostały na kategorie, to dodatkowo oferowana jest użytkownikowi wbudowana wyszukiwarka ułatwiająca odnajdywanie określonych tytułów.

Wszystkie dostępne w bazie filmy dostępne są w angielskiej wersji językowej. Twórcy aplikacji wyszli jednak naprzeciw oczekiwaniom użytkowników z całego świata i oferują możliwość wyświetlania napisów do filmów w wielu językach (w tym również polskim). W przypadku braku tłumaczenia w danym języku Popcorn Time umożliwia wczytanie i wyświetlanie zewnętrznych napisów. Do naszej dyspozycji oddano również opcje manipulowania wielkością napisów.

Uwaga!

Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Polski interfejs aktywować można z poziomu opcji konfiguracyjnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Strumieniowanie na The Pirate Bay, piracki Netflix to wynajdywanie koła na nowo

11
08.02.2016  •  Maciej Olanicki

Usługa Popcorn Time, która stanowi w zasadzie elegancki katalog plików torrent z filmami i serialami, a przy tym oferuje takie dodatkowe funkcje, jak możliwość korzystania z napisów czy tworzenia listy ulubionych, jest sukcesywnie blokowana. Odbywa się to przede wszystkim z inicjatywy MPAA, stowarzyszenia amerykańskich producentów filmowych. Wkrótce jednak organizacja może mieć ręce pełne roboty: pomysł oparty na Popcorn Time zaproponował właśnie serwis The Pirate Bay. Uruchomiona została już strona Torrents-Time.com, z której pobrać można wtyczkę o takiej samej nazwie. Obsługiwane są…

Przeglądarkowy Popcorn Time umiera ostatni. Kolejna próba zakończona fiaskiem

21
21.10.2015  •  Maciej Olanicki

Popcorn Time, zakładając, że program trzeba w ogóle komukolwiek przedstawiać, jest aplikacją, która stanowi katalog filmów i seriali dostępnych w sieci torrent. W ładnym i prostym interfejsie użytkownik może uruchomić strumieniowanie setek filmów i seriali, choć odbywa się to oczywiście z naruszeniem praw autorskich. Nie zmienia to faktu, że Popcorn Time cieszy się dużą popularnością także w przypadku prób uruchomienia przeglądarkowej wersji programu. Te jak dotąd spalały na panewce. W maju uruchomiono co prawda taką wersję usługi. Trudno było jednak nazwać ją pełnoprawnym odpowiednikiem –…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
AndroidFan   6 #10 17.01.2017 00:05

koniecznie obczajcie sobie alternatywy http://www.download.net.pl/najlepsze-alternatywy-dla-popcorn-time/n/9398/ dla popcorn time bo tu jest wiele problemów z torrentami.

  #9 28.12.2016 15:21

nowy projekt Popcorn Time http://butterproject.org/

feniks323   7 #8 27.04.2016 10:42

Widać że Aplikacja ma się na pewno dobrze obecnie najlepszy fork:
https://popcorntime.sh

Autor edytował komentarz w dniu: 12.02.2017 13:25
Enzo69   8 #7 22.08.2015 17:45

Duńska policja aresztowała prowadzących stronę Popcorn Time:

http://www.chip.pl/news/bezpieczenstwo/luki-bezpieczenstwa/2015/08/dunska-policj...

Autor edytował komentarz.
Enzo69   8 #6 06.08.2015 13:07

Meega program. Polecam, juz nie trzeba pobierac z torrentów a jakość oglądanego materiału bajka. cda.pl bije na łeb na szyje

  #5 25.07.2015 21:45

kiedy wersja oficjalna

  #4 03.03.2015 22:45

"W przypadku braku tłumaczenia w danym języku Popcorn Time umożliwia wczytanie i wyświetlanie zewnętrznych napisów."
Fajnie.A jak to się robi?

durii   6 #3 10.12.2014 13:22

@Klakson @msnet @redakcja

To nie jest wersja nieoficjalna, po prostu dobreprogramy źle linkują do strony "producenta"! Obecnie wydawane są dwa bardzo podobne do siebie programy, czerpiące z pierwszego PopcornTime - który został zamknięty przez twórcę pod naporem organizacji antypirackich.

1. Time4Popcorn vel PopcornTime beta 5.0 (v. 0.5.0): http://popcorn-time.se/
2. PopcornTimeTV vel PopcornTime beta 3.5 (v. 0.3.5): https://popcorntime.io/

Także to są dwa rożne programy, bardzo do siebie podobne. Czy są niebezpieczne? Nie wiem. W przypadku obu można pobrać kod źródłowy.

msnet   23 #2 08.12.2014 14:49

@Klakson (niezalogowany): Dobrze wiedzieć. Dzięki.

  #1 17.11.2014 15:14

To jest wersja programu która nie jest oficjalna.. Zawiera dużo spyware .. jest oficjalny soft w wersji 0.3.x !!!

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy