Poweramp Music Player Poweramp Music Player

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Poweramp jest bardzo rozbudowanym odtwarzaczem muzycznym. Aplikacja ta możliwościami, narzędziami i szybkością działania przewyższa inne produkty konkurencji.

Poweramp bez problemów poradzi sobie z odtwarzaniem dźwięków zapisanych w formatach mp3, mp4/m4a, ogg, wma, flac, wav, ape, wv, tta, mpc i aiff, powinna więc wystarczyć do słuchania tak muzyki kupionej w różnych sklepach, jak i zgranej z własnych nośników. Aplikacja wyposażona jest także w bogaty equalizer, gdzie możemy korzystać z wbudowanych ustawień wzbogacania dźwięku lub stworzyć własne ustawienia. Dodatkowo możemy także osobno zmieniać poziom basów i tonów wysokich.

Dużym plusem jest konfigurowalna zmiana utworów pozwalająca płynnie ustawić przejście między utworami co daje przyjemny efekt, nie zakłócający naszych wrażeń chwilami ciszy między utworami. Dla osób chcących używać urządzeń z Androidem jako odtwarzaczy muzyki z dużym wyświetlaczem, przydatna może być opcja pobierania okładek albumów - opiera się ona na tagach plików, przez co niestety czasami może pobrać niepoprawne grafiki. Oprócz okładek możemy pobierać także teksty piosenek, co będzie pożyteczną opcją dla miłośników karaoke.

Aplikacja posiada także wbudowany edytor tagów dzięki czemu możemy także poprawić informacje o utworach. Dostępne są także widżety pozwalające korzystać z aplikacji z poziomu ekranów głównych Androida. W przypadku korzystania z Androida w wersji 4.2, dostępny jest też widżet dla ekranu blokady.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

ja nie widzę
płatny, zniekształca dźwięk, co chwilę sprawdza licencję
ocena użytkownika
14.12.2016 17:34

Skorzystałem z promocji za 50gr, bo chciałem sprawdzić jak to działa i niestety się zawiodłem. Jak dla mnie legenda odtwarzania muzyki na androidzie jest przereklamowana. To co go dyskwalifikuje to zniekształcenia dźwięku, cały czas jakoś go "normalizuje". Zwykły aimp daje moim zdaniem lepszą jakość. Z początku myślałem, że powodem tego jest fakt, że mam wgrany boeffla sound. Ale wrzuciłem ten odtwarzacz też na telefon żony sgs5 i dalej nie widzę poprawy względem aimpa, a przeszkadza ta "normalizacja". Także, nie polecam. Dodatkowo program ma problemy z interpretacją tagów, miesza utwory.