Privacy Badger 2018.4.10

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Privacy Badger to obok popularnego Ghostery jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności użytkownika korzystającego z Internetu. Jego zadaniem jest blokowanie szkodliwych komponentów na stronach internetowych, które przechwytują poufne dane oraz rejestrują aktywność użytkownika.

Podczas swojego działania narzędzie filtruje cały ruch sieciowy, wykrywa, a następnie blokuje działanie niepożądanych i często szkodliwych komponentów. Mogą nimi być fałszywe skrypty, reklamy, pływające ramki, a nawet pliki graficzne umieszczane na stronach internetowych. W większości przypadków pozostają one niewidoczne dla nieświadomego użytkownika, w ukryciu rejestrując nasze dane.

Działanie Privacy Badger jest w pełni zautomatyzowane, jednak bardziej zaawansowani użytkownicy mogą odblokowywać w ustawieniach wykryte przez narzędzie komponenty. Privacy Badger dostępny jest w formie rozszerzenia dla przeglądarek Firefox oraz Google Chrome.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Privacy Badger 2.0 – ochrona prywatności w Sieci dobrym uzupełnieniem Adblocka

25
14.12.2016  •  Oskar Ziomek

Coraz częściej świadomi internauci sięgają po liczne środki zapobiegawcze, gdy mowa jest o bezpieczeństwie w Sieci. Pomijając programy zabezpieczające instalowane na komputerze, drugą kategorią są najczęściej rozszerzenia przeglądarek, mogące znacznie uprzyjemnić odbiór treści w Internecie, chociażby poprzez blokowanie natarczywych reklam. Na tym polu stale dominuje Adblock, jednak nie jest to aplikacja idealna. Istotnie, blokuje wyświetlanie wyskakujących okienek, jednak nie wpływa w żaden sposób na śledzenie prywatności użytkownika. Tutaj z pomocą przychodzą dodatki, które zostały w tym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji