r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Program TV - Kropka TV 3.1.1

Strona główna Android Wiadomości Programy telewizyjne

Program TV - Kropka TV to oficjalna aplikacja tygodnia Kropka TV. Zawiera program telewizyjny dla ponad 96 kanałów, uzupełniony o informacje przydatne dla abonentów popularnych sieci cyfrowych i kablówek.

Galeria programu

Główny ekran programu zawiera propozycje podzielone na 6 kategorii: seriale, filmy, dokumenty, sport, rozrywka i dla dzieci. Wybierając jedną z nich oraz określając dzień, ujrzymy najciekawsze pozycje z danego okresu. Kolejna z zakładek o nazwie ulubione prezentuje tradycyjny program telewizyjny. Przy każdej z dodanych stacji (automatycznie są to kanały dostępne w DVB-T) otrzymamy informacje o trwającym programie (wraz z postępem), kolejnym wraz z godziną rozpoczęcia, a także numeracji kanału w ofercie nc+, Cyfrowego Polsatu i Vectrze.

r   e   k   l   a   m   a

Wybierając konkretny program przejdziemy do pełnej rozpiski dla danej stacji. Ponowne wybranie przeniesie nas do szczegółowych informacji wraz z możliwością ustawienia przypomnienia (jego długość oraz kalendarz, w którym zostanie dopisane ustalamy w opcjach). Ciekawie prezentuje się wyszukiwarka, która pozwala odnaleźć wpisaną frazę nie tylko w nazwach stacji, ale też pobranym programie.

Listę ulubionych możemy dowolnie modyfikować dodając do niej wybrane kanały. W ustawieniach znajdziemy możliwość uruchomienia trybu dla leworęcznych czy też zautomatyzować pobierania programu. Sporą zaletą programu jest prędkość działania oraz stabilność, zawodzi natomiast interfejs. Jego wykonanie przypomina czasy Androida 2.3 i odstaje od obecnych standardów dla tego systemu. Program TV - Kropka TV dostępny jest za darmo. To jedna z lepszych aplikacji tego typu na Androida.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kabelka   1 #1 03.09.2015 10:16

mnie się nawet sprawdza, chociaż tv oglądam od wielkiego dzwonu

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.