r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przegląd komercyjnych pakietów zabezpieczających

Strona główna Aktualności

O autorze

Technologia posunęła się do przodu, a wraz z nią powstały nowe niebezpieczeństwa czyhające na osoby korzystające z Internetu. Niegdyś wystarczył program antywirusowy i zapora sieciowa do ochrony komputera i swojej prywatności, dzisiaj zwykle to nie wystarcza. Aby być pewnym, że zrobiło się wszystko by zabezpieczyć komputer przed zagrożeniami wynikającymi z korzystania z sieci powinno się również zaopatrzyć w aplikacje chroniące przed programami szpiegującymi, spamem, adware, atakami phishing czy popularnymi ostatnio rootkitami.

Jednym z rozwiązań jest instalowanie zbioru wybranych narzędzi, które kompleksowo zabezpieczą nasz komputer, można również skorzystać z pakietów zabezpieczających, które z założenia przeznaczone są do kompleksowej ochrony. Na rynku oferta takich rozwiązań jest bardzo bogata, a co się z tym wiąże wybór jest niełatwy. Z myślą o zainteresowanych inwestycją w dobry pakiet zabezpieczający przygotowaliśmy artykuł poświęcony najpopularniejszym z nich. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pomoże Czytelnikom w podjęciu odpowiednich decyzji.

Zapraszamy do lektury atykułu Przegląd komercyjnych pakietów zabezpieczających

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.