r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pushbullet 17.7.20

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików

Pushbullet jest potężnym narzędziem do przesyłania danych między urządzeniami. Aplikacja pozwala w bardzo łatwy sposób przesyłać dane między np. komputerem a telefonem lub tabletem i telefonem. Konfiguracja jest praktycznie dowolna.

Galeria programu

Do skorzystania z usługi Pushbullet niezbędne jest założenie konta. Aplikacja wspiera logowanie za pomocą serwisu Facebook oraz Google +. Aby w pełni docenić możliwości usługi należy z niej korzystać na minimum dwóch urządzeniach. Pushbullet jest dostępny w formie aplikacji mobilnych dla iOS i Androida, jako strona www, dodatki do wybranych przeglądarek oraz programy desktopowe dla OS X i Windowsa. Dzięki otwartemu API powstają także nieoficjalne zamienniki. Wybrane dane możemy przesyłać do konkretnych urządzeń, bądź też wszystkich przypisanych do konta. Okno wysyłania przypomina tradycyjny czat. Wybieramy pliki, wpisuje dane, określamy gdzie mają trafić klikamy wyślij.

Dzięki dodatkowym aplikacjom na PC możliwe jest także zarządzanie powiadomieniami oraz innymi elementami telefonu. Z poziomu komputera wyślemy np. sms. Program umożliwia również dodawanie znajomych oraz konwersację z nimi, w tym wymianę plików. Pushbullet to niezwykle użyteczna aplikacja, która w połączeniu z dodatkiem na komputerze osobistym działa jako prawdziwe centrum synchronizacji i zdecydowanie można polecić ją każdemu użytkownikowi Androida.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Synchronizacja Androida z Windowsem: dostępne metody i konfiguracja

21
OPROGRAMOWANIE 14.11.2017 | Oskar Ziomek

Synchronizacja plików i powiadomień pomiędzy smartfonem z Androidem a komputerem to ułatwienie w pracy dla każdego, kto na co dzień spędza dużo czasu przed ekranem. Ponieważ każdy ma inne wymagania i oczekiwania, nie ma przy tym jednego i bezapelacyjnie najlepszego rozwiązania. Dlatego też postanowiliśmy w jednym miejscu przedstawić pokrótce możliwości oraz sposób, w jaki można skonfigurować tego typu synchronizację z wykorzystaniem dwóch, naszym zdaniem, godnych uwagi narzędzi: programów Pushbullet oraz AirDroid, choć nie zabraknie również słowa o Continue on PC w Windows. Pushbullet…

Powiadomienia z Androida na pececie dzięki Pushbullet

63
OPROGRAMOWANIE 09.09.2017 | Przemysław Kreft

Smartfon, tablet, laptop, smartwatch – każdego dnia mamy przy sobie wiele urządzeń, z których często korzystamy niemal jednocześnie. O ile w przypadku sprzętu z jabłkiem w logo możemy liczyć na ich połączenie w jeden ekosystem i łatwe przenoszenie efektów pracy, powiadomień itp., w świecie Androida nie jest to tak oczywiste. W celu synchronizacji smartfona z komputerem i wyświetlania na nim powiadomień musimy skorzystać z zewnętrznej usługi. Jedną z ciekawszych jest Pushbullet. Poza synchronizacją powiadomień, pozwala ona również na odczytywanie i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ewjadaba   5 #1 25.01.2018 16:44

Dotychczas korzystałem z MySMS, ale miał ograniczenia przechowywania SMSów do 30 dni, no i czasami dodawał autoreklamę. Pushbullet używam od kilku dni i stwierdzam, że wersja PRO jest rewelacyjna, free niestety ma spore ograniczenia, np. 100 SMSów miesięcznie.

Autor edytował komentarz w dniu: 25.01.2018 19:46
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.