r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pushbullet 17.7.19

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików

Pushbullet jest potężnym narzędziem do przesyłania danych między urządzeniami. Aplikacja pozwala w bardzo łatwy sposób przesyłać dane między np. komputerem a telefonem lub tabletem i telefonem. Konfiguracja jest praktycznie dowolna.

Galeria programu

Do skorzystania z usługi Pushbullet niezbędne jest założenie konta. Aplikacja wspiera logowanie za pomocą serwisu Facebook oraz Google +. Aby w pełni docenić możliwości usługi należy z niej korzystać na minimum dwóch urządzeniach. Pushbullet jest dostępny w formie aplikacji mobilnych dla iOS i Androida, jako strona www, dodatki do wybranych przeglądarek oraz programy desktopowe dla OS X i Windowsa. Dzięki otwartemu API powstają także nieoficjalne zamienniki. Wybrane dane możemy przesyłać do konkretnych urządzeń, bądź też wszystkich przypisanych do konta. Okno wysyłania przypomina tradycyjny czat. Wybieramy pliki, wpisuje dane, określamy gdzie mają trafić klikamy wyślij.

Dzięki dodatkowym aplikacjom na PC możliwe jest także zarządzanie powiadomieniami oraz innymi elementami telefonu. Z poziomu komputera wyślemy np. sms. Program umożliwia również dodawanie znajomych oraz konwersację z nimi, w tym wymianę plików. Pushbullet to niezwykle użyteczna aplikacja, która w połączeniu z dodatkiem na komputerze osobistym działa jako prawdziwe centrum synchronizacji i zdecydowanie można polecić ją każdemu użytkownikowi Androida.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Powiadomienia z Androida na pececie dzięki Pushbullet

63
OPROGRAMOWANIE 09.09.2017 | Przemysław Kreft (p.kreft)

Smartfon, tablet, laptop, smartwatch – każdego dnia mamy przy sobie wiele urządzeń, z których często korzystamy niemal jednocześnie. O ile w przypadku sprzętu z jabłkiem w logo możemy liczyć na ich połączenie w jeden ekosystem i łatwe przenoszenie efektów pracy, powiadomień itp., w świecie Androida nie jest to tak oczywiste. W celu synchronizacji smartfona z komputerem i wyświetlania na nim powiadomień musimy skorzystać z zewnętrznej usługi. Jedną z ciekawszych jest Pushbullet. Poza synchronizacją powiadomień, pozwala ona również na odczytywanie i…

Odinstaluj AirDroida: popularne narzędzie synchronizacji PC i smartfonu jest pełne luk

24
BEZPIECZEŃSTWO 02.12.2016 | Adam Golański (eimi)

AirDroid jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do łączenia komputera osobistego i smartfona z Androidem – pozwala na wysyłanie i odbieranie na komputerze wiadomości tekstowych, wyświetlanie powiadomień na pulpicie, przenoszenie plików między urządzeniami… Wszystko to jest bardzo fajne i wygodne, tylko że niestety bardzo groźne dla użytkownika. Badacze z zajmującej się bezpieczeństwem urządzeń mobilnych firmy Zimperium ujawnili luki w AirDroidzie, pozwalające napastnikom na kradzież danych, a nawet zdalne uruchomienie złośliwego kodu. Co więcej, producent programu nie potrafi tych luk…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.