Quick Heal AntiVirus Pro 19.00

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Quick Heal AntiVirus Pro to program antywirusowy dla użytkowników komputerów pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Windows. Chroni dysk twardy przed zagrożeniami z sieci oraz plikami pochodzącymi z innych źródeł.

Dzięki temu narzędziu zminimalizujemy ryzyko pojawienia się złośliwego oprogramowania, ransomware, malware, key-loggerów, koni trojańskich czy innych, szeroko pojętych wirusów. Wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnych, zaawansowanych technologii oraz możliwości ochrony peceta w czasie rzeczywistym. Quick Heal AntiVirus Pro nie pozwoli również, by podejrzane załączniki z wiadomości e-mailowych znalazły się na HDD użytkownika programu i rozpoczęły swoje działanie.

Quick Heal AntiVirus Pro oferuje także możliwość stworzenia kopii zapasowej i przywrócenia danych w razie ataku ransomware, chroni pocztę elektroniczną, pozwala na korzystanie z zapory sieciowej w celu blokowania zagrożeń przychodzących z zewnątrz, automatycznie skanuje pamięci zewnętrzne (m.in. USB), a ponadto zawiera funkcję, która umożliwia śledzenie skradzionego laptopa.

Co ciekawe, użytkownik Quick Heal AntiVirus Pro może wyłączyć komunikaty programu (nie wpływa to w żaden sposób na poziom bezpieczeństwa), by na przykład nie pojawiały się one w trakcie oglądania filmów czy podczas grania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!