Quick Search Quick Search 5.35.1.132

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Quick Search to niewielka, ale przydatna aplikacja do wyszukiwania plików, katalogów i nie tylko. Cechuje się szybkim działaniem i w znikomym stopniu zużywa zasoby systemowe.

Po wpisaniu słów kluczowych program wyświetla rezultaty wyszukiwania w trzech oddzielnych kategoriach, takich jak: programy, internet (domyślnie za pośrednictwem wyszukiwarki Bing) oraz pliki. Te ostatnie możemy dodatkowo filtrować, by Quick Search pokazał nam jedynie odnalezione skróty, dokumenty, muzykę, obrazy, zdjęcia, skompresowane foldery i nie tylko.

Specjalna funkcja umożliwia zmniejszenie rozmiarów głównego okna Quick Search, które staje się niewielkim paskiem wyszukiwania. Możemy go umieścić w dowolnym miejscu na pulpicie i korzystać z niego w razie potrzeby.

Quick Search zawiera opcję, dzięki której wykluczymy wskazane foldery z rezultatów wyszukiwania. Możemy również zadecydować, czy w rezultatach wyszukiwania mają pojawiać się pliki systemowe oraz skróty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!