Quik - Free Video Editor Quik - Free Video Editor 5.0.6.4050-cfa2c7535

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Quik - Free Video Editor to aplikacja, która służy do tworzenia filmów na smartfonie lub tablecie. Klipy można montować, wykorzystując nagrania wideo oraz zdjęcia z pamięci urządzenia i usługi Zdjęcia Google.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i nastawiony na maksymalną automatyzację procesu montowania klipów wideo. Wystarczy wybrać zdjęcia lub filmy (jedno nagranie może się składać maksymalnie z 50 plików), a program sam zaproponuje odpowiednią formę montażu oraz wybierze najlepsze kadry.

Quik - Free Video Editor pozwala też na ręczne edytowanie przygotowanych klipów przed ich zapisaniem. Spotom możemy nadać tytuł, wybrać jeden z 28 gotowych wariantów montażu (ze ścieżką muzyczną, rodzajami przejść między klatkami, animacjami, czcionkami itp.), dopasować muzykę (spośród plików dostępnych na urządzeniu lub z bazy Quik liczącej ponad 70 melodii), długość filmu (krótki, średni lub długi), a na końcu zapisać gotowy film - z możliwością szybkiego udostępnienia go np. w mediach społecznościowych.

Aplikacja pozwala montować klipy zarówno przy użyciu plików dostępnych na urządzeniu, jak też z materiałów nakręconych przy użyciu kamery GoPro. Klipy domyślnie są zapisywane w jakości 720p, ale można skorzystać z opcji zapisu 1080HD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!