r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Quik - Free Video Editor 4.5.0.3617-c357b61

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Quik - Free Video Editor to aplikacja, która służy do tworzenia filmów na smartfonie lub tablecie. Klipy można montować, wykorzystując nagrania wideo oraz zdjęcia z pamięci urządzenia i usługi Zdjęcia Google.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i nastawiony na maksymalną automatyzację procesu montowania klipów wideo. Wystarczy wybrać zdjęcia lub filmy (jedno nagranie może się składać maksymalnie z 50 plików), a program sam zaproponuje odpowiednią formę montażu oraz wybierze najlepsze kadry.

r   e   k   l   a   m   a

Quik - Free Video Editor pozwala też na ręczne edytowanie przygotowanych klipów przed ich zapisaniem. Spotom możemy nadać tytuł, wybrać jeden z 28 gotowych wariantów montażu (ze ścieżką muzyczną, rodzajami przejść między klatkami, animacjami, czcionkami itp.), dopasować muzykę (spośród plików dostępnych na urządzeniu lub z bazy Quik liczącej ponad 70 melodii), długość filmu (krótki, średni lub długi), a na końcu zapisać gotowy film - z możliwością szybkiego udostępnienia go np. w mediach społecznościowych.

Aplikacja pozwala montować klipy zarówno przy użyciu plików dostępnych na urządzeniu, jak też z materiałów nakręconych przy użyciu kamery GoPro. Klipy domyślnie są zapisywane w jakości 720p, ale można skorzystać z opcji zapisu 1080HD.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
OPROGRAMOWANIE 07.05.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Filmowy montaż z Quik i Splice – nowe mobilne aplikacje GoPro już dostępne

1
OPROGRAMOWANIE 05.05.2016 | Maciej Olanicki

W ostatnim czasie nie brakuje nowości od GoPro. Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej 360-stopniowej kamerze Omni oraz starcie serwisu vr.gopro.com. Dziś producent kamer prezentuje swoje osiągnięcia w kwestii oprogramowania – do sklepów trafiły bowiem aplikacje Quik i Squid. Mają one stanowić pakiet kreatywny od GoPro, mający oczywiście przede wszystkim służyć montażowi i obróbce filmów nakręconych za pomocą tych kamerek. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać aplikacje do edycji filmów nakręconych za pomocą smartfona, czy nawet tworzenia prezentujących się profesjonalnie animacji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.