Quit Pro: stop smoking now Quit Pro: stop smoking now 3.0.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne dyscypliny sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Quit Pro podchodzi do tematu rzucania nałogu od strony behawioralnej. Znajdziemy tu nie tylko motywujące liczniki, pokazujące poziom oszczędności, ciekawostki i monitor postępu, ale przede wszystkim wizualizacje sytuacji i miejsc, które skłaniają do palenia.

W Quit Pro osoba rzucająca nałóg ma za zadanie notować, kiedy powstrzymała się przed zapaleniem papierosa, a kiedy uległa. Do każdego wpisu należy dołączyć etykietę oznaczającą sytuację, a na podstawie lokalizacji telefonu informacja zostanie przypisana do miejsca. Tym sposobem można sprawdzić, jakie sytuacje najczęściej wywołują pociąg do papierosów, a w jakich łatwiej go unikać. Informacje są prezentowane na czytelnych wykresach. To wszystko oczywiście po to, by można było te wzorce zmienić lub bardziej się pilnować w sytuacjach kryzysowych.

Aplikacja nie wymaga zakładania konta i można z niej korzystać bez połączenia z Internetem. Podstawowa wersja jest darmowa i oferuje kilka podstawowych sytuacji, które można przypisać do palenia. Za pełny zestaw trzeba zapłacić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!