r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Quit Pro: stop smoking now 3.0.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne dyscypliny sportowe

Aplikacja Quit Pro podchodzi do tematu rzucania nałogu od strony behawioralnej. Znajdziemy tu nie tylko motywujące liczniki, pokazujące poziom oszczędności, ciekawostki i monitor postępu, ale przede wszystkim wizualizacje sytuacji i miejsc, które skłaniają do palenia.

W Quit Pro osoba rzucająca nałóg ma za zadanie notować, kiedy powstrzymała się przed zapaleniem papierosa, a kiedy uległa. Do każdego wpisu należy dołączyć etykietę oznaczającą sytuację, a na podstawie lokalizacji telefonu informacja zostanie przypisana do miejsca. Tym sposobem można sprawdzić, jakie sytuacje najczęściej wywołują pociąg do papierosów, a w jakich łatwiej go unikać. Informacje są prezentowane na czytelnych wykresach. To wszystko oczywiście po to, by można było te wzorce zmienić lub bardziej się pilnować w sytuacjach kryzysowych.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja nie wymaga zakładania konta i można z niej korzystać bez połączenia z Internetem. Podstawowa wersja jest darmowa i oferuje kilka podstawowych sytuacji, które można przypisać do palenia. Za pełny zestaw trzeba zapłacić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi rzucisz palenie

52
OPROGRAMOWANIE 05.01.2016 | Anna Rymsza

Palacze nie bez powodu mówią, że rzucanie palenia jest proste, bo robili to już kilkanaście razy. Walka z nałogiem to jedno z popularniejszych postanowień noworocznych, choć wymaga ogromnego wysiłku i wsparcia z wielu stron. Aplikacje mobilne także tu mogą pomóc – oto kilka naszym zdaniem najciekawszych: Smoke Free, stop smoking help Smoke Free to jedna z najpopularniejszych aplikacji, wspierających przy rzucaniu palenia. Użytkownik w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, na przykład po dobie bez papierosa. Aplikacja oferuje też specjalne scenariusze, które pozwolą zmienić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.