RSS Bandit 1.9.0.1002

Strona główna Windows Internet i komunikacja Czytniki RSS
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rozbudowany czytnik RSS o wyglądzie wzorowanym na Microsoft Outlook 2003. Dzięki temu, a także polskojęzycznemu interfejsowi RSS Bandit nie sprawi żadnych kłopotów w użytkowaniu, nawet mniej wprawionym użytkownikom.

Program udostępnia wiele pożytecznych funkcji - m.in. pozwala na przechowywanie listy kanałów na innych komputerach, dzielenie się nimi z innymi użytkownikami, wyszukiwanie (zarówno nowych kanałów jak i treści w subskrybowanych wiadomościach) i wiele innych. RSS Bandit posiada wbudowaną przeglądarkę internetową dzięki czemu można szybko dotrzeć do informacji uzyskanej poprzez kanał RSS.

Uwaga!

1. RSS Bandit wymaga zainstalowanego w systemie bibliotek .NET Framework. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

2. W systemach Windows 95/98/NT/2000/XP program może wymagać zainstalowania programu Windows Installer, który można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

3. Kod źródłowy programu można pobrać na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!