Ramzes 18.57.05

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zintegrowany, kompleksowy pakiet wspomagający prowadzenie firmy stworzony przez warszawskiego producenta o tej samej nazwie.

W skład pakietu wchodzą moduły Faktura - do wystawiania dokumentów sprzedaży i prowadzenia kasy, Magazyn - do prowadzenia gospodarki magazynowej, Produkcja - do obsługi magazynu produkcyjnego, PKPiR - do prowadzenia tzw. uproszczonej księgowości, Księgi Handlowe - do prowadzenia tzw. pełnej księgowości, Ryczałt - dla firm rozliczających się z podatku według stawek ryczałtowych, Płace - do naliczania płac i ewidencjonowania danych pracowników, Amortyzacja - do prowadzenia ewidencji środków trwałych i naliczania odpisów amortyzacyjnych.

Ramzes umożliwia pracę w sieci, obsługuje najpopularniejsze drukarki fiskalne (POSNET, Elzab, Optimus IC), a także czytniki kodów kreskowych.

Uwaga!

  1. Instalator zawiera wszystkie moduły pakietu Ramzes.
  2. Szczegółowe opisy poszczególnych modułów można znaleźć w odpowiadających im kategoriach działu PROGRAMY -> Firma lub poprzez menu "Programy powiązane"

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!