Ramzes 18.57.05

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zintegrowany, kompleksowy pakiet wspomagający prowadzenie firmy stworzony przez warszawskiego producenta o tej samej nazwie.

W skład pakietu wchodzą moduły Faktura - do wystawiania dokumentów sprzedaży i prowadzenia kasy, Magazyn - do prowadzenia gospodarki magazynowej, Produkcja - do obsługi magazynu produkcyjnego, PKPiR - do prowadzenia tzw. uproszczonej księgowości, Księgi Handlowe - do prowadzenia tzw. pełnej księgowości, Ryczałt - dla firm rozliczających się z podatku według stawek ryczałtowych, Płace - do naliczania płac i ewidencjonowania danych pracowników, Amortyzacja - do prowadzenia ewidencji środków trwałych i naliczania odpisów amortyzacyjnych.

Ramzes umożliwia pracę w sieci, obsługuje najpopularniejsze drukarki fiskalne (POSNET, Elzab, Optimus IC), a także czytniki kodów kreskowych.

Uwaga!

  1. Instalator zawiera wszystkie moduły pakietu Ramzes.
  2. Szczegółowe opisy poszczególnych modułów można znaleźć w odpowiadających im kategoriach działu PROGRAMY -> Firma lub poprzez menu "Programy powiązane"
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 12.10.2016 11:30

@kasik4 (niezalogowany): Obsługa jest kwestią gustu, dla jednego jak widać może być tragiczna, dla innych bardzo dobra. Dla mni trochę szkoda że program nie pozwala na prowadzenie sklepu internetowego i chyba nie nadąża za zmianami technologicznymi, np. http://m-faktury.pl mi się bardziej podoba bo ma to wszystko i każdy pracownik może tam na raz pracować - sprzedawcy, księgowa itd. To jest duża zaleta.

darek719   42 #3 30.10.2015 21:41

dobry program, prosty w obsłudze, przejrzyste moduły...

Autor edytował komentarz.
  #2 19.01.2012 12:34

Program jest tragiczny, oporny, kompletnie nieintuicyjny. Samo dojście do tego jak się go obsługuje zajmuje kilka godzin. Instrukcja nieczytelna.

Dziadek64   4 #1 11.01.2010 11:16

Program funkcjonalny i przyjazny użytkownikowi.
Panie księgowe, które obsługują ten program (również wersję DOS), chwalą sobie ten program.

Niestety, estetyka interfejsu, wygląd okienek, nie nadąża za modą, więc wydaje się archaiczny.

Ciekawostka:
Technologia, w jakiej został wykonany (widać po strukturze plików) - to Visual FoxPro9, sprawdzona i ceniona przez starych bazodanowców, ale nie wspierana już przez Microsoft.