Ramzes Księgi Handlowe 18.57.05

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program do prowadzenia tzw. pełnej księgowości, z możliwością pracy w sieci i obsługi wielu firm.

Ramzes Księgi Handlowe umożliwiają m.in. rejestrację zdarzeń gospodarczych w dziennikach z automatycznym odzwierciedleniem zapisów na kontach i w rejestrach VAT, pozwalają na wykorzystanie predefiniowanego planu kont lub dostosowanie go do potrzeb użytkownika, definiowane własnych typów dokumentów, rejestrów VAT, dzienników tematycznych, wzorów księgowań, tworzenie zestawień obrotów i sald oraz obrotów kont, raportów, zestawień i sprawozdań finansowych, obliczanie i drukowanie deklaracji PIT, CIT i VAT, sporządzanie sprawozdania F-01, generowanie not odsetkowych, wezwań do zapłaty, potwierdzenia sald i wiele innych.

Program umożliwia wymianę danych z innymi aplikacjami tego producenta (m.in. do obsługi sprzedaży, magazynu itp.)

Uwaga!

  1. Instalator zawiera wszystkie moduły pakietu Ramzes.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 24.08.2016 15:18

@Katarzyna458 (niezalogowany): program spoko, dzięki za polecenie.

  #4 22.01.2016 12:25

Jest Ok, taki przeciętniak i średniak, ale do wstępnej pracy przy nowej działalności się nadaje. Później warto szukać coś bardziej rozbudowanego. Osobiście z polecenia używam systim.pl, także zainteresowanym polecam.

  #3 10.10.2012 18:47

Polecam.

  #2 25.01.2011 11:11

PROGRAMY FIRMY RAMZES SĄ BARDZO FAJNYMI PROGRMAMI KSIĘGOWO-FINANSOWYMI. PRACUJĘ NA KSIĘGACH HANDLOWYCH OD WIELU LAT-SĄ ŁATWE,PRZEJRZYSTE I WYDAJE MI SIĘ ŻE SĄ GODNE POLECENIA. PRZEZ ROK PROWADZIŁAM RÓWNIEŻ KPiR DLA MAŁEJ FIRMY, GDZIE MOGŁAM REJESTROWAĆ SPRZEAŻ,KOSZTY I ROBIĆ ROZLICZENIA VAT I DOCHODOWE.POLECAM!!!!!!!

  #1 30.06.2008 23:24

Witam.

Mam pytanie... czy ktoś może używa programów Ramzes?? Jestem zainteresowany kupnem kilku programów... otworzyłem co dopiero nową firmę, przydało by się coś na start. Proszę o rady/komentarze/recenzje. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Paweł