reklama

Rayman Fiesta Run, Trials Frontier i Rabbids Big Bang, czyli kolejne przenośne gry Ubisoftu

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Nie tylko Assassin's Creed: Pirates Ubisoft szykuje na najbliższą przyszłość fanom urządzeń przenośnych, ale nowych kieszonkowych odsłon doczekają się również inne znane marki firmy. Z myślą o smartfonach oraz tabletach powstają ponadto Rayman Fiesta Run, Trials Frontier i Rabbids Big Bang. Każda z produkcji reprezentuje któryś z popularnych typów gier, cieszących się sporym wzięciem w App Store czy sklepie Play.

Rayman Fiesta Run stanowi w prostej linii kontynuację Rayman Jungle Run, gdzie pędziliśmy prosto przed siebie, starając się po prostu dotrzeć jak najdalej.

Trials Frontier, jak na produkcję RedLynx przystało, to oczywiście pokonywanie na motocyklu wykręconych torów, tym razem stylizowanych na czasy kolonizacji Ameryki.

W Rabbids Big Bang z kolei pomożemy zidiociałym królikom z kosmosu dolecieć do celu. Czeka nas dobry rozpęd przy uderzeniu kijem baseballowym, a potem manewrowanie uszatym między planetami przy użyciu plecaka rakietowego. Co łatwe nie będzie...

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało