r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rayman Fiesta Run, Trials Frontier i Rabbids Big Bang, czyli kolejne przenośne gry Ubisoftu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Nie tylko Assassin's Creed: Pirates Ubisoft szykuje na najbliższą przyszłość fanom urządzeń przenośnych, ale nowych kieszonkowych odsłon doczekają się również inne znane marki firmy. Z myślą o smartfonach oraz tabletach powstają ponadto Rayman Fiesta Run, Trials Frontier i Rabbids Big Bang. Każda z produkcji reprezentuje któryś z popularnych typów gier, cieszących się sporym wzięciem w App Store czy sklepie Play.

Rayman Fiesta Run stanowi w prostej linii kontynuację Rayman Jungle Run, gdzie pędziliśmy prosto przed siebie, starając się po prostu dotrzeć jak najdalej.

r   e   k   l   a   m   a

Trials Frontier, jak na produkcję RedLynx przystało, to oczywiście pokonywanie na motocyklu wykręconych torów, tym razem stylizowanych na czasy kolonizacji Ameryki.

W Rabbids Big Bang z kolei pomożemy zidiociałym królikom z kosmosu dolecieć do celu. Czeka nas dobry rozpęd przy uderzeniu kijem baseballowym, a potem manewrowanie uszatym między planetami przy użyciu plecaka rakietowego. Co łatwe nie będzie...

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.