r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rayman Fiesta Run, Trials Frontier i Rabbids Big Bang, czyli kolejne przenośne gry Ubisoftu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Nie tylko Assassin's Creed: Pirates Ubisoft szykuje na najbliższą przyszłość fanom urządzeń przenośnych, ale nowych kieszonkowych odsłon doczekają się również inne znane marki firmy. Z myślą o smartfonach oraz tabletach powstają ponadto Rayman Fiesta Run, Trials Frontier i Rabbids Big Bang. Każda z produkcji reprezentuje któryś z popularnych typów gier, cieszących się sporym wzięciem w App Store czy sklepie Play.

Rayman Fiesta Run stanowi w prostej linii kontynuację Rayman Jungle Run, gdzie pędziliśmy prosto przed siebie, starając się po prostu dotrzeć jak najdalej.

Trials Frontier, jak na produkcję RedLynx przystało, to oczywiście pokonywanie na motocyklu wykręconych torów, tym razem stylizowanych na czasy kolonizacji Ameryki.

r   e   k   l   a   m   a

W Rabbids Big Bang z kolei pomożemy zidiociałym królikom z kosmosu dolecieć do celu. Czeka nas dobry rozpęd przy uderzeniu kijem baseballowym, a potem manewrowanie uszatym między planetami przy użyciu plecaka rakietowego. Co łatwe nie będzie...

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.