r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Readability 1.0.3

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści

Readability to aplikacja, której głównym zamierzeniem jest wygodne i komfortowe czytanie treści pochodzących z różnych źródeł internetowych i nie tylko. Dzięki niej możliwe jest zachowywania „do przeczytania na później” całych witryn internetowych, a także synchronizacja informacji o nich z wieloma urządzeniami, tak komputerem stacjonarnym jak i smartfonem, laptopem czy tabletem.

Do działania aplikacja wymaga posiadania konta w serwisie readability.com i zalogowania się do niego lub utworzenie nowego konta bezpośrednio z poziomu aplikacji. Po tym etapie dane użytkownika są synchronizowane i na urządzeniu z Androidem znaleźć on może witryny dokładnie te same, jakie dodawał do konta na innych urządzeniach. Aplikacja wyświetla strony dostosowane do konsumpcji treści, a więc jedynie tekst. Wycięte zostają wszelkie elementy poboczne takie jak obrazki, panele boczne, nagłówki czy stopki witryn. Wszystkie zapisane witryny podzielone są na trzy kategorie: aktualna lista do przeczytania, materiały oznaczone ręcznie przez użytkownika jako ulubione, a także archiwum w jakim znajdują się elementy już przejrzane.

r   e   k   l   a   m   a

W ramach ustawień użytkownik może pobrać ponownie wszelkie materiały, a także włączyć wyświetlanie wszystkich danych z archiwum (nie jest to zalecane na urządzeniach mobilnych ze względu na wydajność). Możliwe jest również dokonywanie zmian w wyświetlaniu witryn: wybór czcionki spośród 5 dostępnych, zmiana rozmiaru tekstu, a także przełączenie wyświetlania w tryb nocny. Aplikacja jest udostępniana za darmo, niestety nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.