Real Temp Real Temp 3.70

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Real Temp to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie przeznaczone do monitorowania temperatury procesorów firmy Intel.

Bazuje ono na danych wskazywanych przez DTS, czyli specjalne czujniki montowane w każdym rdzeniu procesora. Program dostarcza podstawowych informacji o wspomnianym podzespole, monitorując na bieżąco temperaturę procesora. Real Temp pozwala dynamicznie sterować taktowaniem CPU względem jego aktualnej temperatury, tak aby zapobiec jego uszkodzeniu.

Ponadto Real Temp pozwala na przeprowadzanie testów DTS oraz wydajności procesora. Narzędzie oferuje możliwość blokowania trybu Turbo, alarmowania użytkownika o osiągnięciu przez CPU temperatury bliskiej TJMax, a także wyłączenia w takiej sytuacji komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!