RealTimes 4.8.003

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RealTimes to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny, z pomocą którego można ze swoich zdjęć, muzyki i filmów zrobić bardzo efektowne prezentacje. Wszystkie pliki są zapisywane w chmurze i można je oglądać na tabletach, telewizorach i komputerach, a także na Chromecaście i Roku. Wszystko można oglądać bez pobierania na dysk.

Wydarzenia można dostosować do swoich wymagań dodając efekty, przejścia i zmieniając kolejność zdjęć, można też udostępniać je innym. Konto umożliwiające udostępnianie można założyć z pomocą Facebooka lub konta Google. Aplikacje mobilne pozwalają automatycznie tworzyć kopie zapasowe zdjęć i filmów w chmurze.

Za darmo otrzymamy 2 GB miejsca. Więcej można dokupić na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych