Recordify 2021.6.03

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Recordify to bezpłatny program do pobierania utworów z popularnych serwisów streamingowych, jak Spotify, Google Play Music oraz Amazon Music.

Po uruchomieniu Recordify musimy zalogować się do swojego konta w jednej z wyżej wymienionych usług, by móc ściągnąć wybrane piosenki. Narzędzie zapisuje muzykę do formatów MP3, WAV oraz FLAC. Pliki możemy następnie umieścić w pamięci wybranego urządzenia przenośnego (smartfon lub tablet), by cieszyć się dostępem do nich poza domem w trybie offline.

Co ciekawe, Recordify pozwala także na rejestrowanie wszystkich dźwięków pochodzących na przykład z głośników komputera, co może okazać się przydatne, kiedy uruchomimy dowolny utwór pochodzący z innego źródła. Do korzystania z tej opcji wymagana jest jednak przeglądarka internetowa Firefox lub Chrome.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!