Recordify 2018.3.11

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Recordify to bezpłatny program do pobierania utworów z popularnych serwisów streamingowych, jak Spotify, Google Play Music oraz Amazon Music.

Po uruchomieniu Recordify musimy zalogować się do swojego konta w jednej z wyżej wymienionych usług, by móc ściągnąć wybrane piosenki. Narzędzie zapisuje muzykę do formatów MP3, WAV oraz FLAC. Pliki możemy następnie umieścić w pamięci wybranego urządzenia przenośnego (smartfon lub tablet), by cieszyć się dostępem do nich poza domem w trybie offline.

Co ciekawe, Recordify pozwala także na rejestrowanie wszystkich dźwięków pochodzących na przykład z głośników komputera, co może okazać się przydatne, kiedy uruchomimy dowolny utwór pochodzący z innego źródła. Do korzystania z tej opcji wymagana jest jednak przeglądarka internetowa Firefox lub Chrome.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 16.08.2018 03:24

@totti3ster: Co znaczy nielegalne? Oddychanie tez jest nielegalne? A moze trzeba wykupic licensce na robienie kupy, czyli inaczej wyprozniania sie . A jesli slucham muzyki z Spotify i nagrywam prymitywna metoda przez mikrofon na tasme magnetofonowa (Ha! Ha!) lub lepiej z glosnikow na mikrofon Iphona by posluchac pozniej w samochodzie to tez jest nielegalne ? Kto to wymyslil ? Bialokolnierzykowce z Brukseli czy jakas inna mafia "dbajaca o swoja kieszen"?

totti3ster   10 #1 08.07.2018 16:38

Zgrywanie muzyki Spotify/Deezer na dysk jest nie legalne.