Redo Backup and Recovery 1.0.4

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Redo Backup and Recovery to zaawansowane narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych na komputerze. Przy użyciu aplikacji nie tylko odzyskamy dane, ale również przywrócimy cały system operacyjny w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Redo Backup and Recovery dostępny jest w formie LiveCD, czyli pobrany plik ISO należy nagrać na dowolny nośnik CD lub pamięć USB i następnie uruchomić go z napędu podczas ponownego uruchamiania komputera. Po wykonaniu powyższych czynności automatycznie uruchomi się płyta samostartująca i wyświetli wbudowany graficzny interfejs aplikacji wraz z dostępnymi narzędziami pracy.

Program tworzy kopię zapasową całego systemu operacyjnego, kopiując i zabezpieczając całą partycję na dysku twardym. Natomiast w momencie wystąpienia poważnej awarii komputera lub np. ataku groźnego wirusa, możemy w prosty i szybki sposób przywrócić cały system Windows wraz ze wszystkimi danymi znajdującymi się na zabezpieczonym dysku twardym.

Korzystając z programu, użytkownicy mogą również przywrócić tylko brakujące pliki systemowe lub utracone dokumenty, muzykę, filmy lub inne dane. Program współpracuje z każdym systemem operacyjnym – Windows i Linux, a także automatycznie wyszukuje wszystkie lokalne zasoby sieciowe i oferuje wygodny dostęp do plików i pozostałych danych. Oprócz tego posiada wbudowaną przeglądarkę internetową i wiele przydatnych narzędzi do zarządzania i tworzenia partycji oraz wykonywania innych czynności na komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
pstrowsky   10 #2 15.03.2014 20:55

Czy ktoś może zaspokoić moją ciekawość i powiedzieć dlaczego u licha zniknął mój komentarz do recenzji użytkownika mesmariusz, która zawiera rażące błędy, i jest krzywdząca dla twórców dystrybucji? Napisałem do redakcji w tej sprawie, w efekcie zniknął mój komentarz. W którym zamieściłem wskazówki jak użytkownik mesmariusz może rozwiązać swój problem. Jeśli to możliwe proszę o przywrócenie mojego starego komentarza, i usunięcie tego. Zainteresowanych tematem informuję, że spora część wypowiedzi mesmariusza jest nieprawdziwa. Redo świetnie sobie radzi z pojedynczymi partycjami, jak również z kopiowaniem i przywracaniem MBR. Ponownie proszę redakcję o zdjęcie recenzji wprowadzającej w błąd.

Autor edytował komentarz.
WODZU   20 #1 17.11.2013 14:32

Świetny program, choć moim przypadku wykonywanie za jego pomocą bootowalnego pendrive'a z uruchomionego LiveCD, zgodnie z zaleceniem na stronie producenta, powoduje powstanie pena, który podczas startu zawiesza się. Dlatego chętnym polecam wykonanie takiego pendrive'a za pomocą obrazu ISO z Redo Backup i programu Universal USB Installer.