r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Redo Backup and Recovery 1.0.4

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Redo Backup and Recovery to zaawansowane narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych na komputerze. Przy użyciu aplikacji nie tylko odzyskamy dane, ale również przywrócimy cały system operacyjny w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Redo Backup and Recovery dostępny jest w formie LiveCD, czyli pobrany plik ISO należy nagrać na dowolny nośnik CD lub pamięć USB i następnie uruchomić go z napędu podczas ponownego uruchamiania komputera. Po wykonaniu powyższych czynności automatycznie uruchomi się płyta samostartująca i wyświetli wbudowany graficzny interfejs aplikacji wraz z dostępnymi narzędziami pracy.

r   e   k   l   a   m   a

Program tworzy kopię zapasową całego systemu operacyjnego, kopiując i zabezpieczając całą partycję na dysku twardym. Natomiast w momencie wystąpienia poważnej awarii komputera lub np. ataku groźnego wirusa, możemy w prosty i szybki sposób przywrócić cały system Windows wraz ze wszystkimi danymi znajdującymi się na zabezpieczonym dysku twardym.

Korzystając z programu, użytkownicy mogą również przywrócić tylko brakujące pliki systemowe lub utracone dokumenty, muzykę, filmy lub inne dane. Program współpracuje z każdym systemem operacyjnym – Windows i Linux, a także automatycznie wyszukuje wszystkie lokalne zasoby sieciowe i oferuje wygodny dostęp do plików i pozostałych danych. Oprócz tego posiada wbudowaną przeglądarkę internetową i wiele przydatnych narzędzi do zarządzania i tworzenia partycji oraz wykonywania innych czynności na komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
pstrowsky   10 #2 15.03.2014 20:55

Czy ktoś może zaspokoić moją ciekawość i powiedzieć dlaczego u licha zniknął mój komentarz do recenzji użytkownika mesmariusz, która zawiera rażące błędy, i jest krzywdząca dla twórców dystrybucji? Napisałem do redakcji w tej sprawie, w efekcie zniknął mój komentarz. W którym zamieściłem wskazówki jak użytkownik mesmariusz może rozwiązać swój problem. Jeśli to możliwe proszę o przywrócenie mojego starego komentarza, i usunięcie tego. Zainteresowanych tematem informuję, że spora część wypowiedzi mesmariusza jest nieprawdziwa. Redo świetnie sobie radzi z pojedynczymi partycjami, jak również z kopiowaniem i przywracaniem MBR. Ponownie proszę redakcję o zdjęcie recenzji wprowadzającej w błąd.

Autor edytował komentarz.
WODZU   19 #1 17.11.2013 14:32

Świetny program, choć moim przypadku wykonywanie za jego pomocą bootowalnego pendrive'a z uruchomionego LiveCD, zgodnie z zaleceniem na stronie producenta, powoduje powstanie pena, który podczas startu zawiesza się. Dlatego chętnym polecam wykonanie takiego pendrive'a za pomocą obrazu ISO z Redo Backup i programu Universal USB Installer.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.