Reeder 3.0.3

Strona główna Mac Internet i komunikacja Czytniki RSS
Pobierz program

Reeder to bardzo estetyczny i wygodny czytnik wiadomości dla Maków. Pozwala on na prezentację artykułów w wybranej szacie graficznej, synchronizację z wieloma usługami (na przykład Feedly), udostępnianie odnośników do artykułów i obsługę gestami gładzika lub skrótami klawiszowymi.

Reeder pozwala zmienić szatę graficzną wyświetlanych artykułów i posiada kilka wbudowanych schematów kolorystycznych. Czytane artykuły może pokazać w takiej postaci, jak serwuje je macierzysty serwis lub wygładzić je z pomocą Readability. Obsługa programu może odbywać się w tradycyjny sposób przez klikanie myszką, za pomocą gestów na gładziku lub skrótów klawiszowych – wszystkie zadania można przypisać do odpowiednich skrótów lub gestów w ustawieniach programu.

Poza możliwością czytania wiadomości z dodanych lokalnie kanałów RSS Reeder może połączyć się z usługami: Feedbin, Feedly, Feed Wrangler, Fever, FeedHQ, Inoreader, NewsBlur, Minimal Reader, The Old Reader, BazQux, Rader i Readability. Udostępnianie i zapisywanie artykułów może odbywać się z wykorzystaniem listy czytania Safari, QUOTE.fm, Readability, Instapapera, Pocketa, Evernote, MarsEdita, Pinboarda, Delicious, App.net, Twittera, Facebooka, Messages i Maila. Oczywiście można także skopiować odnośnik do schowka.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Reeder 3 gotowy na OS X El Capitan

3
30.09.2015  •  Anna Rymsza

OS X 10.11, czyli El Capitan, ma się pojawić w App Store już za kilka minut (tak przynajmniej głosi plotka na Twitterze). Pojawiają się też pierwsze programy oficjalnie do niego przystosowane. Jednym z nich jest Reeder – świetny czytnik RSS-ów z synchronizacją z wieloma usługami. Reeder potrafi połączyć się z usługami: Feedbin, Feedly, Feed Wrangler, FeedHQ, NewsBlur, The Old Reader, Inoreader, Minimal Reader, BazQux Reader, Fever, Readability i Instapaper, a ponadto pozwala szybko udostępniać artykuły na wiele sposobów. Ponadto można go obsługiwać skrótami klawiszowymi i gestami, co…

Czytasz dobreprogramy.pl na Maku? Przetestuj betę Reedera 3

7
30.07.2015  •  Anna Rymsza

Jeśli do śniadania przeglądasz wiadomości na swoim komputerze z jabłkiem Reeder jest programem, którego szukasz. Łączy on elegancki interfejs i ogromną wygodę użytkowania z bardzo szerokimi możliwościami synchronizacji wiadomości i udostępniania artykułów w serwisach społecznościowych. Twórca programu udostępnił właśnie darmową wersję testową Reedera 3. Reeder pozwala zmienić szatę graficzną wyświetlanych artykułów i posiada kilka wbudowanych schematów kolorystycznych – od bardzo jasnych do bardzo ciemnych, więc można dobrać wygląd programu do pory dnia. Czytane artykuły może pokazać w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi