Reeder Reeder 3.0.3

Strona główna Mac Internet i komunikacja Czytniki RSS
Pobierz program

Reeder to bardzo estetyczny i wygodny czytnik wiadomości dla Maków. Pozwala on na prezentację artykułów w wybranej szacie graficznej, synchronizację z wieloma usługami (na przykład Feedly), udostępnianie odnośników do artykułów i obsługę gestami gładzika lub skrótami klawiszowymi.

Reeder pozwala zmienić szatę graficzną wyświetlanych artykułów i posiada kilka wbudowanych schematów kolorystycznych. Czytane artykuły może pokazać w takiej postaci, jak serwuje je macierzysty serwis lub wygładzić je z pomocą Readability. Obsługa programu może odbywać się w tradycyjny sposób przez klikanie myszką, za pomocą gestów na gładziku lub skrótów klawiszowych – wszystkie zadania można przypisać do odpowiednich skrótów lub gestów w ustawieniach programu.

Poza możliwością czytania wiadomości z dodanych lokalnie kanałów RSS Reeder może połączyć się z usługami: Feedbin, Feedly, Feed Wrangler, Fever, FeedHQ, Inoreader, NewsBlur, Minimal Reader, The Old Reader, BazQux, Rader i Readability. Udostępnianie i zapisywanie artykułów może odbywać się z wykorzystaniem listy czytania Safari, QUOTE.fm, Readability, Instapapera, Pocketa, Evernote, MarsEdita, Pinboarda, Delicious, App.net, Twittera, Facebooka, Messages i Maila. Oczywiście można także skopiować odnośnik do schowka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!