r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Reflector 2.6.1

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Reflector (kiedyś Reflection) to program przeznaczony do bezprzewodowego klonowania obrazu wyświetlanego na urządzeniach iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2 oraz Nowy iPad bezpośrednio na ekrany komputerów Mac i PC.

Program z powodzeniem można wykorzystać do pokazywania prezentacji na większym ekranie czy np. nagrywania wykonywanych czynności na systemie iOS. Obsługa aplikacji jest niezwykle prosta. Po zainstalowaniu Reflector dostęp do wszystkich opcji mamy z poziomu ikonki znajdującej się w zasobniku systemowym (tray). By aktywować funkcje klonowania obrazu z urządzeń typu iPad lub iPhone należy skorzystać z funkcji AirPlay i wskazać jako odbiornik nazwę naszego komputera.

Reflector nie oferuje bogatych możliwości konfiguracji. W ustawieniach programu mamy możliwość wyboru jednego z sześciu oferowanych profili zoptymalizowanych dla rożnych urządzeń w tym Retina iPhone (640x960), iPhone 5 (640x1136) czy iPad (1024x768). Użytkownik ma również możliwość zmiany domyślnej nazwy serwera AirPlay oraz funkcję zabezpieczenia hasłem w celu uniemożliwienia niechcianych połączeń. Dodatkowo program wyświetla aktualną liczbę wyświetlanych klatek FPS.

Uwaga!

  • Testowa wersja aplikacji Reflector wyłącza się automatycznie po upływie 10 minut.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
orubat   4 #1 03.10.2012 01:25

Wiem, że to może głupie pytanie, ale czy ktoś zna podobny program, ale do zgrywania z androida?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.