r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rejestracja na Microsoft Technology Summit 2009 otwarta

Strona główna Aktualności

Ruszyła rejestracja na Microsoft Technology Summit 2009 - kolejną edycję największej w Polsce konferencji poświęconej technologiom Microsoftu, która odbędzie się w dniach 29-30 września 2009 w Warszawie.

MTS 2009 to obecna w naszym kraju od 2005 roku konferencja skierowana do specjalistów IT, programistów oraz pasjonatów nowych technologii. Szacuje się, że udział weźmie w niej ponad 3000 osób. Organizatorzy planują 13 obszarów tematycznych sesji z udziałem 60 najlepszych ekspertów z Polski i zagranicy, a także stoiska firm partnerskich. Uzupełnieniem treści merytorycznej będą również laboratoria komputerowe oraz Strefa Ekspertów, w której na pytania odpowiadać będą MVP i inni znani w branży eksperci.

W tym roku MTS odbędzie się już po raz czwarty. Podobnie jak poprzednio, miejscem spotkania będzie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Rejestracja została już otwarta - w ramach promocji do 30 czerwca opłata rejestracyjna wynosi 450 złotych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.