r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RetroShare 0.6.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RetroShare to bezpłatne narzędzie, która umożliwia bezpieczną komunikację internetową między użytkownikami. Nie posiada żadnych serwerów centralnych – oferuje w pełni zdecentralizowany system wysyłania zaszyfrowanych danych.

Program oferuje funkcję standardowego czatu, która pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych, udostępnianie plików (dokumentów, obrazów, itd.) w formie odnośników lub bezpośrednie wysyłanie ich do odbiorcy, a także zawiera rozmaite emotikony, dzięki którym wyrazimy swoje emocje. Różnicą, w porównaniu do innych komunikatorów sieciowych, jest to, że w przypadku RetroShare mamy gwarancję, iż umieszczane wpisy czy też pliki nie zostaną przechwycone przez niepowołane osoby (np. hakerów).

r   e   k   l   a   m   a

RetroShare nie ogranicza jednak użytkowników do korzystania z klawiatury – nic nie stoi na przeszkodzie, by nawiązać połączenie wideo za pomocą wtyczki VoIP i przeprowadzić rozmowę głosową.

Wśród funkcji programu znajdziemy również forum – RetroShare pozwala na czytanie postów oraz umieszczanie własnych komentarzy nawet w trybie offline (bez połączenia z Internetem), co okazuje się bardzo przydatne w podróży. Kiedy natomiast jesteśmy w sieci, aplikacja synchronizuje dane z forami innych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.