Rick and Morty: Pocket Mortys Rick and Morty: Pocket Mortys 2.23.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rick and Morty: Pocket Mortys to gra osadzona w świecie znanym z serialu animowanego Rick and Morty emitowanego przez Netflix. Może ona zainteresować fanów bijącego rekordy popularności Pokemon GO!

O co tu chodzi?

Zadaniem gracza w Rick and Morty: Pocket Mortys jest odwiedzanie kolejnych lokacji w różnych wymiarach, gdzie zajmujemy się walką z napotkanymi przeciwnikami oraz kolekcjonowaniem rozmaitych wersji Morty’ego (do zebrania ponad 70 dziwacznych odmian bohatera). Pomiędzy wykonywaniem tych czynności możemy wrócić do miasta, by zapoznać się z kolejnymi niuansami fabularnymi, uleczyć swoje postacie i wyposażyć się z niezbędne przedmioty.

System walki

Warto wspomnieć, że po rozpoczęciu walki z przeciwnikiem w Rick and Morty: Pocket Mortys możemy nie tylko zaatakować intruza, ale także wybrać inne opcje, jak użycie przedmiotu, przełączenie się na inną postać lub ucieczka.

Rick and Morty: Pocket Mortys jest w pełni licencjonowanym tytułem, co oznacza, że posiada taką samą oprawę graficzną, co wspomniany już serial dostępny na Neftlixie.

Graj za darmo

Za ściągnięcie Rick and Morty: Pocket Mortys ze Sklepu Google Play nie są pobierane żadne opłaty. Gra zawiera jednak reklamy oraz mikropłatności, dzięki którym możemy kupić dodatkowe przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Rick and Morty: Pocket Mortys – najważniejsze cechy:

  • gra osadzona w świecie znanym z serialu Rick and Morty dostępnym na Netflixie
  • mechanika rozgrywki przywołująca na myśl Pokemon GO!
  • ponad 70 wersji Morty’ego do zebrania
  • ciekawie skonstruowany system walki
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!