Roger - Voice Conversations Roger - Voice Conversations 2.0.11

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Roger - Voice Conversations to aplikacja, która służy do przesyłania i odbierania wiadomości głosowych. Za jej pomocą można zamienić smartfon w imitację popularnego przed laty walkie-talkie.

Pierwsze chwile z programem mogą wzbudzić obawy osób, które starają się chronić swoją prywatność w sieci. Aplikacja wymaga bowiem podania numeru telefonu lub adresu e-mail, by zweryfikować i uruchomić konto użytkownika. Potrzebuje również nadania dostępu do listy kontaktów oraz do mikrofonu w urządzeniu.

Gdy skonfigurujemy aplikację, możemy przetestować jej działanie z botem. Schemat jest prosty: przyciskając dłużej ikonę rozmówcy, uruchomimy jego komunikat głosowy. Naciskając zaś dłużej ikonę mikrofonu, możemy nagrać własny komunikat. Wiadomość z aplikacji Roger możemy wysłać do dowolnej osoby, którą mamy w książce kontaktów. Gdy zakończymy nagranie, wówczas aplikacja wygeneruje link do niego, który można przesłać SMS-em lub za pomocą innego komunikatora. Korespondencję możemy wzbogacić o informacje o naszej bieżącej lokalizacji oraz pogodzie, która nam aktualnie towarzyszy. Na każdą wiadomość można odpowiedzieć w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Warto też dodać, że w aplikacji Roger nie sposób znaleźć jakiejkolwiek historii korespondencji. To sprawia, że program ten może się sprawdzić w szybkiej, doraźnej komunikacji, nastawionej na pewną poufność. Aplikacja jest jednak zbyt uboga w funkcje, aby móc zastąpić w stu procentach bardziej rozbudowane komunikatory mobilne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!