r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rozkład Kolejowy 1.6.6

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

Rozkład Kolejowy to oficjalna aplikacja PKP Polskie Linie Kolejowe S.A zawierająca rozkłady jazdy prawie wszystkich rodzimych przewoźników kolejowych.

Galeria programu

Ekran główny programu tworzy rozbudowana wyszukiwarka. Z jej poziomu możemy określić nie tylko takie kryteria jak stacje początkową i końcową, ale też wybrać przewoźników, środki transportu, udogodnienia, czy też usługi dodatkowe dostępne w pociągach. Po określeniu warunków wyszukiwania otrzymujemy listę połączeń spełniających nasze kryteria. Jest też możliwość sprawdzenia rozkładu dla wybranej stacji, w tym pobrania go do pamięci offline.

Każde połączenie posiada równie obszerny opis, informując nas o stacjach pośrednich i wszystkich innych, ważnych danych związanych z pociągiem i trasą. Stacje, połączenia jak i rozkłady możemy dodawać do ulubionych, tak aby mieć do nich szybszy dostęp. Dzięki opcjom możemy lepiej dopasować działanie programu do naszych potrzeb.

Wśród wad aplikacji należy wymienić przestarzały interfejs. Nie tylko nie pasuje do nowych wersji Androida, ale też nie zawsze jest czytelny. Dodatkowo autorzy zbyt wolno reagują na zmiany w api poszczególnych przewoźników, przez co czasem nie mamy dostępu do rozkładów jazdy. Rozkłady Kolejowe dostępne są za darmo, stanowią przydatną bazę wiedzy o połączeniach, zwłaszcza jeżeli często podróżujemy pociągami różnych przewoźników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.