r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ruchome zdjęcia (Motion Stills)

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Ruchome zdjęcia to aplikacja do tworzenia krótkich animacji. Świetna stabilizacja obrazu pozwala z nagranych fragmentów filmów tworzyć GIF-y i krótkie klipy, na których pozornie ruszają się tylko niektóre elementy.

Galeria programu

Opracowana przez Google Research aplikacja umożliwia nagrywanie krótkich filmów i przekształcanie ich w ruchome grafiki lub przesuwające się panoramy przy użyciu naszej zaawansowanej stabilizacji i renderowaniu uzupełniających fragmentów obrazu. Filmy można nagrywać w tempie naturalnym i mogą mieć wtedy długość 3 sekund. Można tez przyspieszyć ruch i nagrać nawet minutę. Aplikacja obsługuje wszystkie aparaty zamontowane w urządzeniu, na którym działa.

Zapętlone GIF-y i filmy można udostępniać od razu lub łączyć krótkie odcinki w dłuższe filmy od razu w aplikacji – wystarczy przesunąć wybrane nagranie w prawo. Przesunięcie w lewo zaś usuwa nagranie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja Motion Stills wprowadza naklejki 3D na ruchomych zdjęciach

10
OPROGRAMOWANIE 06.02.2018 | Anna Rymsza

Aplikacja fotograficzna Motion Stills, znana przede wszystkim ze świetnej stabilizacji obrazu, dorobiła się nowego trybu AR. W nim można umieścić model 3D w fotografowanej przestrzeni. Dinozaur obok sklepu? Proszę bardzo. Motion Stills to bardzo dobra aplikacja Googlea do nagrywania animowanych GIF-ów. Można w niej tworzyć krótkie animacje i przyspieszać nagrania, korzystając ze świetnej stabilizacji obrazu, za którą odpowiada tylko układ graficzny smartfonu. Wspomniany wcześniej dinozaur na parkingu sklepu to próbka trybu AR, który pozwala w przestrzeni umieszczać „naklejki” 3D. Na…

Ruchome zdjęcia już na Androidzie. Nagraj film ze świetną stabilizacją

17
OPROGRAMOWANIE 20.07.2017 | Anna Rymsza

Google Research udostępnił już Ruchome zdjęcia na Androida. Eksperymentalna aplikacja służy w zasadzie do nagrywania filmów, ale można następnie przyspieszyć je i dodać świetną stabilizację obrazu. Dzięki temu nagrania naprawdę wyglądają jak zdjęcia, na których rusza się tylko część kadru. Aplikacja Ruchome zdjęcia umożliwia nagrywanie filmów 3-sekundowych w normalnym tempie lub maksymalnie minutowych, jeśli zostaną przyspieszone 2-, 4- albo 8-krotnie. Przy naturalnym tempie można też zachować dźwięk. To jednak nic szczególnego. Cała magia aplikacji kryje się w świetnej stabilizacji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
SER$   6 #2 21.07.2017 11:03

NOTE3 nie działa :(

Remix   13 #1 21.07.2017 10:17

Ludzie w komentarzach piszą, że nie ma możliwości usunięcia już nagranych filmów, ani zapisu na karcie SD, a do tego aplikacja często odmawia posłuszeństwa. Chyba się wstrzymam z zainstalowaniem póki co.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.