Runtastic Results Training App Runtastic Results Training App 5.7

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Runtastic Results Training App to aplikacja dla tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy lub wyrzeźbić mięśnie, a nie wiedzą, jak się do tego zabrać i brakuje im czasu, aby regularnie chodzić na siłownię. W aplikacji Runtastic Results znajdą programy treningowe oraz zestawy ćwiczeń na wszystkie partie ciała.

Podstawowym zadaniem aplikacji Runtastic Results jest przeprowadzić użytkownika przez trwający 12 tygodni plan treningowy. Cel ćwiczeń może być różny, np. ogólnie wzmocnienie organizmu, odchudzanie lub rozbudowa poszczególnych partii mięśni. Aby skorzystać z aplikacji, należy założyć konto w usłudze Runtastic, a zalogować się można kontem Facebooka lub Google.

Aplikacja jest darmowa, ale uzyskanie dostępu do planów treningowych wiąże się z wydatkami. Trzeba bowiem opłacić abonament w usłudze Runtastic Gold. Jej miesięczny koszt to 42,99 zł, jeśli płacimy w rozliczeniu miesięcznym. Można też zapłacić z góry za cały rok, wtedy koszt abonamentu to 259,99 zł. Jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy, wtedy w aplikacji możemy skorzystać z podstawowych porad dotyczących aktywności fizycznej i diety, a także z poszczególnych zestawów ćwiczeń (np. na mięśnie nóg, pośladków, brzucha itp.), które zaprezentowane są w formie filmów. Te zestawy nie układają się jednak w całość i trzeba posiadać wiedzę o treningach, aby wykorzystać je optymalnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!