S Health 6.0.0.085

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

S Health to aplikacja od Samsunga, której celem jest pomoc w dbaniu o zdrowy tryb życia. Początkowo była dostępna jedynie dla urządzeń tego producenta, teraz jednak może pobrać ją każdy z odpowiednią wersją systemu Android.

Aplikacja wspiera kilka różnych aktywność. Może monitorować nasz ruch, to co jemy i pijemy oraz sen. To od nas zależy, z których opcji będziemy chcieli korzystać i jakim celom sprostać. Dodatkową zaletą S Health jest w spółpraca z wieloma innymi aplikacjami, które potrafią udostępniać jej swoje dane. Za jej pomocą nie tylko odbędziemy trening fizyczny, ale też sprawdzimy czy nas sen był odpowiedni długi a ilość wypitych kaw nie przekraczała normy.

S Health wspiera również opaski i zegarki Samsunga, dzięki czemu możemy nieco dokładniej zbierać dane o naszym rytmie dnia. Choć aplikacja oferuje założenie konta w usłudze S Health to nie jest ono wymagane, aby z niej korzystać. Wszystkie dostępne w S Health moduły są dostępne za darmo, a dzięki wspomnianej współpracy z innymi aplikacjami otrzymujemy potężne centrum do zarządzania informacjami o tym jak dbamy o siebie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 15.04.2017 02:16

Z kim można się skontaktować w sprawie danych używanych w tej aplikacji?
Przez długi czas wierzyłam "na slowo", że wybierając określony artykuł który spozywalam, że podane są jego prawdziwe parametry.
Kilka dni temu z zaskoczeniem zauważyłam, że jogurt w którego nazwie jest "+wapń" I który jest w bazie tej app, nie zawiera wcale wapnia!
Zaczęłam więc sprawdzać inne artykuły i okazało się, że we wszystkich przeze mnie sprawdzonych, tylko pozycja wyskakujaca jako pierwsza (np.jogurt) pokazuje zawartość ważnych składników. Każda następna, czyli różne rodzaje jogurtów, pokazuje głównie kalorie i cukier, węglowodany czasami białko.
Stosuję tę app aby zdrowo się odżywiać a nie liczyć kalorie. To jest ogromne wprowadzanie w błąd i chciałabym mieć możliwość przekazania tego odpowiednim osobom, mi weryfikacji.

Pozdrawiam

Małgorzata