r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

S Health 5.4.1.0005

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

S Health to aplikacja od Samsunga, której celem jest pomoc w dbaniu o zdrowy tryb życia. Początkowo była dostępna jedynie dla urządzeń tego producenta, teraz jednak może pobrać ją każdy z odpowiednią wersją systemu Android.

Galeria programu

Aplikacja wspiera kilka różnych aktywność. Może monitorować nasz ruch, to co jemy i pijemy oraz sen. To od nas zależy, z których opcji będziemy chcieli korzystać i jakim celom sprostać. Dodatkową zaletą S Health jest w spółpraca z wieloma innymi aplikacjami, które potrafią udostępniać jej swoje dane. Za jej pomocą nie tylko odbędziemy trening fizyczny, ale też sprawdzimy czy nas sen był odpowiedni długi a ilość wypitych kaw nie przekraczała normy.

S Health wspiera również opaski i zegarki Samsunga, dzięki czemu możemy nieco dokładniej zbierać dane o naszym rytmie dnia. Choć aplikacja oferuje założenie konta w usłudze S Health to nie jest ono wymagane, aby z niej korzystać. Wszystkie dostępne w S Health moduły są dostępne za darmo, a dzięki wspomnianej współpracy z innymi aplikacjami otrzymujemy potężne centrum do zarządzania informacjami o tym jak dbamy o siebie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.