SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród 3.0

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rozbudowany, całkowicie polskojęzyczny program służący do samodzielnego i kompleksowego planowania i urządzania domu i ogrodu. Program pozwala w prosty sposób tworzyć bryłę domu od podłogi aż po dach, zaprojektować układ pomieszczeń, drzwi i okna, kolor i fakturę poszczególnych detali elewacji i wykończenia. Następnie można zaprojektować wnętrze domu i jego otoczenie wraz z ogrodem. Do dyspozycji użytkownika oddana jest biblioteka ponad 2800 elementów wyposażenia, roślin, wyposażenia ogrodów, małej architektury, ogrodzeń itp. Każdy obiekt można skalować, zmieniać kolor i fakturę detali, jasność i wiele innych parametrów. Biblioteka dostępnych obiektów może być także poszerzana o własne, samodzielnie zaprojektowane (jest to możliwe z poziomu programu). Gotowy projekt można przy pomocy modułu wizualizacyjnego obejrzeć z dowolnego miejsca, przy różnym oświetleniu.

Najważniejsze zmiany w stosunku do poprzedniej wersji:

- Wczytywanie i obsługa zdjęć
- Obsługa wielu budynków
- Obsługa balkonów i antresoli
- Nowy Interfejs
- Łatwiejsza obsługa
- Nowy renderer


Uwaga!

SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród jest najbardziej rozbudowanym ale też i najdroższym programem z serii "SAM ZAPROJEKTUJ". Informacje na temat innych odmian programu można uzyskać na stronie internetowej producenta polskiej wersji programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwo dostępny, łatwe tworzenie prostych projektów
brak tworzenia półpięter, słaba biblioteka, brak instrukcji obsługi Modelarza 3D, itd...
ocena użytkownika
15.09.2015 09:29 • Recenzja do wersji 3.0

Uważam iż programowi dużo brakuje, ciężko stworzyć półpiętra ( trzeba się sporo nakombinować ). Jeśli chodzi o Modelarz 3D to brakuje w nim poradnika ( przykładu ), jak się nim posługiwać, jak tworzyć... wiadomo jeśli ktoś, kto miał już do czynienia z tego typu modelarzem, nie będzie miał problemów. Jednak uważam, że jeśli produkt jest ogólnie dostępny trafić może w ręce laika, który nie ma zielonego pojęcia o tworzeniu w 3D, a sam chciałby spróbować swoich sił w stworzeniu swojego wymarzonego domu zanim uda się do architekta. Będzie musiał się sporo napocić... Łatwo w nim stworzyć budę dla pieska ;)