r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SHAREit 4.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SHAREit to wygodne narzędzie do przesyłania plików między urządzeniami mobilnymi i Windowsem. Wymaga ono, by wszystkie urządzenia były podłączone do tej samej sieci WiFi.

Galeria programu

SHAREit pozwala wysyłać pliki z komputera na telefon i z powrotem, pod warunkiem, że wszystkie urządzenia znajdują się w jednej sieci. Połączenie można nawiązać z aplikacji mobilnej. Na Windowsie można wyświetlić ułatwiający to kod QR, do zeskanowania w aplikacji mobilnej.

W programie można zebrać listę „zaufanych” urządzeń, od których transfery zawsze będą przyjmowane. W ustawieniach można wybrać folder, gdzie będą zapisywane wszystkie otrzymane pliki, a także wybrać awatar dla komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.