r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SMS Backup + 1.5.10

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe

SMS Backup + to darmowa, niewielka aplikacja do tworzenia kopii zapasowej wiadomości SMS, MMS, a także logów połączeń telefonicznych. Pozwala ona na integrację z kontem Google, a następnie synchronizuje wiadomości i logi z kontem GMail, tworząc na nim specjalne foldery i przesyłając dane z telefonu.

Dzięki aplikacji synchronizacja może być wykonywana w pełni automatycznie, co określony przez użytkownika czas, a także jedynie w wypadku połączeń Wi-Fi dla zaoszczędzenia transferu. Użytkownik może ustalić nazwy folderów do utworzenia, wybrać jakie dane mają być zabezpieczone – możliwe jest tworzenie kopii tylko danych dla wybranych grup kontaktów.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja pozwala także na integrację z aplikacjami trzecimi, oraz kopię danych popularnego komunikatora WhatsApp. W wypadku problemów, utraty wiadomości, lub przywracania ustawień fabrycznych, poprzez użycie jednego przycisku wszystkie wiadomości i rejestr połączeń mogą zostać przywrócone do urządzenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Troska a prywatność: jak sprawdzić, co dziecko robi ze swoim smartfonem?

67
OPROGRAMOWANIE 26.04.2016 | Jacek Szumowski

Przytoczone w artykule „Ściśle prywatne: jak ukryć zdjęcia i wiadomości na telefonie?” statystyki zdrad i wyniki badań dotyczące natury kłamstwa nasuwają spostrzeżenie, że wielu ludzi ma sporo do ukrycia. Jeśli dla niektórych osób jakieś informacje są warte zatajenia, to dla innych mogą być one godne pozyskania. Oczywiście motywacje zarówno ukrywających jak odkrywających są najróżniejsze. Do ukrywania wracać już nie będziemy… Zaznaczmy jednak, że chęć odkrycia tajemnic bliskiego nam człowieka nie musi być powodowana zazdrością czy zwykłym wścibstwem. Często u podstaw takich działań leży…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 02.12.2016 20:14

oszustwo zadem whatsapp nie obsługuje

hattric   1 #1 16.02.2014 13:09

Ja polecam natomiast Cloudy Sms Backup https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andromasters.cloudysms . Fajny design i wszystko śmiga

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.