SQUID - Your News Buddy SQUID - Your News Buddy 2.4.0

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

SQUID - Your News Buddy to aplikacja służąca do zarządzania informacjami z różnych źródeł w internecie, dopasowująca się do preferencji użytkownika.

Na początku przygody ze Squid aplikacja pyta nas o ulubione tematy wiadomości. Należy wybrać co najmniej jedną tematykę, ale im więcej, tym lepiej. Do wyboru mamy m.in. sport, kulturę, biznes, zdrowie lub plotki z życia gwiazd. Później program przetwarza nasze preferencje na treści, które wyświetla za pomocą dużych kart opatrzonych zdjęciami. W ustawieniach programu możemy pomóc Squidowi, lepiej precyzując nasze oczekiwania. Jeśli interesuje nas sport, możemy zaznaczyć, który klub z polskiej Ekstraklasy piłkarskiej interesuje nas najmocniej.

Squid wyświetla treści na dwa sposoby: jako widok danej strony internetowej lub nieco okrojony, w którym zobaczymy tylko zdjęcie i tekst. Ten drugi sposób dostarczania treści wydaje się być nieco lepszy, bo pozwala się skupić na informacji, a sam tekst wygląda bardziej przejrzyście. Informacje możemy przesłać dalej, np. do znajomych, a także dodawać do nich adnotacje i podkreślenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!