ScreenAware ScreenAware 0.18.18

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ScreenAware to narzędzie do monitorowania czasu pracy użytkownika nad rozmaitymi obowiązkami.

Po uruchomieniu ScreenAware należy utworzyć swoje konto, podając login użytkownika, adres e-mail oraz hasło, a następnie wpisać nazwę projektu i określić go tagami. Możemy dodawać kolejne projekty, by później uzyskać szczegółowe informacje na temat czasu, jaki poświęciliśmy na ich wykonanie. Klikając przycisk „report” zostaniemy przeniesieni na stronę internetową i tam zapoznamy się z wykresem naszej aktywności (można go dodatkowo pobrać jako plik Excela).

Nie wszystkie działania użytkownika będą śledzone przez opisywane narzędzie. Osoba korzystająca z programu ScreenAware sama może wybrać, czy ma on monitorować każdą aktywność niezależnie od pory dnia czy też jedynie w wyznaczonym czasie albo jedynie akcje wykonywane w określonych aplikacjach (np. przeglądarce stron internetowych i pakiecie biurowym). Możliwe jest także ustawienie przerw w trakcie których ScreenAware będzie nieaktywny.

ScreenAware został skonstruowany tak, by użytkownik nie musiał obawiać się o wyciek jakichkolwiek danych. Program co prawda zajmuje się monitorowaniem pracy na komputerze, ale jedynie na potrzeby osoby, która z niego korzysta. Producent zapewnia, że wszystkie informacje zawarte w pamięci narzędzia są szyfrowane i udostępniane przy wykorzystaniu odpowiednich zabezpieczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!