ScreenAware ScreenAware 0.18.18

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ScreenAware to narzędzie do monitorowania czasu pracy użytkownika nad rozmaitymi obowiązkami.

Po uruchomieniu ScreenAware należy utworzyć swoje konto, podając login użytkownika, adres e-mail oraz hasło, a następnie wpisać nazwę projektu i określić go tagami. Możemy dodawać kolejne projekty, by później uzyskać szczegółowe informacje na temat czasu, jaki poświęciliśmy na ich wykonanie. Klikając przycisk „report” zostaniemy przeniesieni na stronę internetową i tam zapoznamy się z wykresem naszej aktywności (można go dodatkowo pobrać jako plik Excela).

Nie wszystkie działania użytkownika będą śledzone przez opisywane narzędzie. Osoba korzystająca z programu ScreenAware sama może wybrać, czy ma on monitorować każdą aktywność niezależnie od pory dnia czy też jedynie w wyznaczonym czasie albo jedynie akcje wykonywane w określonych aplikacjach (np. przeglądarce stron internetowych i pakiecie biurowym). Możliwe jest także ustawienie przerw w trakcie których ScreenAware będzie nieaktywny.

ScreenAware został skonstruowany tak, by użytkownik nie musiał obawiać się o wyciek jakichkolwiek danych. Program co prawda zajmuje się monitorowaniem pracy na komputerze, ale jedynie na potrzeby osoby, która z niego korzysta. Producent zapewnia, że wszystkie informacje zawarte w pamięci narzędzia są szyfrowane i udostępniane przy wykorzystaniu odpowiednich zabezpieczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!