Sea of Chaos na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy grę Sea of Chaos przenoszącą gracza w czasy, w których o swojej pozycji na morzu decydowała siła i wielkość flot, gdzie piraci grabili skarby bezlitośnie pokonując swoich przeciwników.

Pewnego dnia do kapitana Chaos, dowódcy trzeciej floty Crusaderów dotarła straszliwa wiadomość od żeglarza pływającego na statku handlowym. Dowiedział się, że jego ojczyźnie Oppenheimer grozi straszliwe niebezpieczeństwo i postanowił temu zapobiec. Pojedynek zakończył się niestety klęską kapitana, stracił on nie tylko swoją flotę i wspaniałą łódź, ale również honor. Celem gracza w grze Sea of Chaos jest przywrócenie chwały kapitanowi i odzyskanie dla ludności terytoriów państwa z rąk piratów. Sea of Chaos oferuje dwa tryby rozgrywki - single player, w którym wykonujemy według dobrze opracowanego scenariusza misje oraz tryb wieloosobowy polegający na toczeniu bitw morskich. Gra posiada bardzo przyzwoitą grafikę i efekty dźwiękowe, ale co jest ważniejsze potrafi bardzo wciągać zapewniając godziny dobrej zabawy.

Grę Sea of Chaos można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto wszystkich miłośników przygód vortalowego Pirata, jak co każdy piątek, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy
s