Sequential na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Sequential, prostą w zasadach i łatwą w opanowaniu produkcję logiczną zmuszającą gracza do wspinania się wręcz na szczyty swojego intelektu.

W początkowej fazie rozgrywki czujemy się pewni swych sił i umiejętności nawet przez moment nie przeczuwając nadciągającej klęski - nieoczekiwane problemy zaczynają się bowiem już w okolicach 15 układu, podczas gdy znajdziemy ich tutaj aż 140. Gra polega na takim zakrywaniu specjalnym zarysem porozrzucanych nieregularnie po planszy kolorowych klocków, aby w jak najmniejszej liczbie ruchów wyeliminować je wszystkie z planszy. Z czasem pojawia się utrudnienie w postaci dodatkowych kolorów, które obierają kostki. Z układu na układ gra wymaga coraz doskonalszej strategii i umiejętności przewidywania kolejnych swoich ruchów.

Grę Sequential można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje takich tytułów jak SoulCalibur IV i Viva Pinata 2, a także zapowiedzi strategii Dawn of War II oraz gry MadWorld - krwawej sieczki na konsolę Wii. Byliśmy również na pokazie Tomb Raider Underworld i oczywiście nie obyło się bez pstryknięcia kilkunastu fot prześlicznej Alison Carrol - nowej Larze Croft. Zapraszamy do oglądania ;-)

© dobreprogramy

Komentarze