Shortcut Cleaner Shortcut Cleaner 1.4.9.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Shortcut Cleaner to proste narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i usuwania skrótów aplikacji zmodyfikowanych przez szkodliwe oprogramowanie.

Aplikacja skanuje kilka lokalizacji systemowych i w przypadku wykrycia zmodyfikowanych skrótów automatycznie je usuwa. Shortcut Cleaner po zakończeniu procesu oczyszczania dysku twardego generuje na pulpicie plik dziennika o nazwie sc-cleaner.txt. Zawiera on wszystkie informacje na temat skrótów, które zostały wykryte i usunięte.

Narzędzie jest stosowane do czyszczenia skrótów podmienionych przez takie domeny jak search.certified-toolbar.com, widdit.com, searchcompletion.com, complitly.com, newhometab.com, dtinstaller.com, chipinstaller.com, homebase-apps.com, helperbar.com i 22find.com.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Mały. Szybko skanuje. Wyświetla log z usuwania. Nie trzeba instalować.
Nie widzę opcji wyboru tego, co ten program miałby usunąć. Brak j polskiego.
ocena użytkownika
04.03.2014 10:49 • Recenzja do wersji 1.2.9

Użyłem na XP. Ulżyło mi, bo nic nie znalazł.
Skanowanie systemu pod kątem zagrożeń, to podstawa dbania o system. Takie małe narzędzia, co nie wymyślają zagrożeń, a jeszcze są darmowe, to oczywisty pożytek.
http://prntscr.com/2xqt1c