Nova Launcher 5.4 dostępny: Sesame Shortcut znajdzie niemal wszystko

Nova Launcher 5.4 dostępny: Sesame Shortcut znajdzie niemal wszystko

08.09.2017 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cieszący się największą popularnością wśród launcherów w naszej bazie, Nova Launcher w wersji 5.4.1 został wydany w wersji stabilnej. Aktualizacja przynosi ulepszony pasek wyszukiwania, integrację z Sesame Shortcut oraz poprawki w działaniu na Androidzie 8.0 Oreo.

Dzięki dopracowanej integracji z aplikacją Sesame Shortcut, Nova Launcher zyskuje m.in. rozbudowane narzędzie pozwalające przeszukiwać dane zgromadzone na smartfonie. Po skorzystaniu z wbudowanej wyszukiwarki odnajdziemy aplikacje, ustawienia, a także konkretne wiadomości w WhatsApp czy piosenki w Spotify i wiele więcej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nova Launcher w wersji 5.4.1 to także nowa animacja w aplikacji wyszukiwarki, zmiany w stylu paska wyszukiwania oraz wspomniane na początku usprawnienia dla Androida Oreo. Przygotowano także coś dla użytkowników Samsunga Galaxy S8, mogą oni ukryć pasek nawigacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Twórcy w oficjalnej liście zmian wymieniają również usunięcie zgłaszanych błędów i lepszą optymalizację. Trzeba przyznać, że nowa wersja Nova Launcher działa naprawdę sprawnie, oferując przy tym dość rozbudowane opcje konfiguracji. Co cieszy, podczas testowania nie zauważyliśmy żadnego błędu i nie mieliśmy problemów ze stabilnością działania.

Najnowszą wersję znajdziecie już w naszej bazie. Warto wiedzieć, że wybrane funkcje zarezerwowane są wyłącznie dla wersji płatnej Prime, która obecnie kosztuje 24 złote. Oczywiście wymienione nowości znajdziecie także w wersji darmowej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)