Shuttle Music Player Shuttle Music Player 2.0.16

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Shuttle Music Player to dopracowany odtwarzacz muzyki offline dla Androida, który wykorzystuje wiele miłych dla oka zabiegów w interfejsie. Są to animacje, akcenty kolorystyczne oraz elementy zmieniające barwę w zależności od okładki słuchanego w danej chwili albumu. Całość jest funkcjonalna i działa płynnie.

Obsługa programu oparta jest przede wszystkim na przewijanych w poziomie kartach, które pozwalają wyświetlić między innymi listę gatunków, wykonawców, albumów oraz utworów. W ustawieniach modyfikować można ich kolejność oraz dodawać kolejne karty, w tym listy odtwarzania oraz widok folderów. Podczas korzystania z programu nawigację ułatwiają czytelne animacje oraz ekran odtwarzania, który minimalizuje się do niewielkiego paska, a dzięki temu można go w dowolnym momencie rozwinąć na pełny ekran.

Odtwarzacz umożliwia modyfikowanie barwy dźwięku korektorem, w którym dostępne jest jedno własne ustawienie oraz 10 presetów. Ustawienia pozwolą również zdecydować jak aplikacja ma się zachowywać w przypadku podłączenia lub odłączenia słuchawek, w jaki sposób mają być pobierane brakujące okładki oraz ustalić listę wyjątków, czyli utworów, które nigdy nie będą odtwarzane. Wiele ustawień dotyczy kwestii czysto wizualnych w interfejsie, co pozwala dopasować program do własnych potrzeb.

UWAGA:

Dostępna rozwojowa wersja Shuttle Music Player - S2 (wczesny dostęp), na nowym APK, link do pobrania znajdziecie po kliknięciu w "wszystkie wersje" po prawej stronie ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!