Simple Sudoku 4.2n

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Simple Sudoku to idealna darmowa propozycja dla tych, którzy próbowali się przekonać do kombinowania z odpowiednim ułożeniem cyfr w specjalnej siatce, ale nigdy nie mieli jakoś cierpliwości do tej rozrywki umysłowej. Dzięki systemowi podpowiedzi oraz ułatwień wypełnianie pól przestaje być miejscami irytującą sprawą, a zaczyna być naprawdę przyjemne. O ile nie przesadzimy w drugą stronę, bo wtedy gra nas znudzi.

Zasady zabawy oczywiście będą zainteresowanym tematem doskonale znane. Oczom ukazuje się siatka 9 kwadratów po 9 pól do zapełnienia cyframi od 1 do 9. Część cyfr jest od razu na swoich miejscach, a pozostałe trzeba wpisywać tak, aby potem w każdej kolumnie, wierszu i pojedynczym kwadraciku żadna cyfra się nie powtórzyła. Produkcja oferuje kilka poziomów trudności, generuje kolejne zestawienia cyfr losowo, do tego zaś dostajemy między innymi system podpowiedzi, jeśli ktoś wybitnie sobie tutaj nie radzi.

Poza narzędziami ułatwiającymi pojęcie aktualnej sytuacji w ramkach, jak chociażby podświetlenie wybranych cyfr, znaczniki czy blokada wprowadzenia danej cyfry, jeżeli nie może zostać zapisana w polu, mamy w grze również opcję przepisania sudoku z przykładowo gazety. Oczywiście nie zabrakło przydatnej możliwości wydrukowania sobie zestawień do rozwiązania gdzieś w podróży lub w przerwie na kawę w pracy.

Uwaga!

Producent gry przygotował dwie paczki dodatkowych, trudniejszych układów do pobrania za darmo. Dostępne są one na stronie internetowej Simple Sudoku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!