SkryBot doMowy 2.6.9.18117

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SkryBot doMowy to ciekawa aplikacja przeznaczona do rozpoznawania mowy w języku polskim i zapisywania wyników w formie tekstowej.

Aplikację do rozpoznawania mowy można wykorzystać między innymi dyktowania treści bezpośrednio do edytora teksty bez konieczności wykorzystywania klawiatury, wyszukiwania głosem treści multimedialnych itp.

Do najważniejszych funkcji programu zaliczyć należny rozpoznawanie mowy z wykorzystaniem mikrofonu, funkcję wizualizacji nagrywanego dźwięku czy możliwość wybory trybu rozpoznawania mowy szybka lub dokładna analiza. Dodatkowo SkryBot doMowy oferuje możliwość zmiany skórek programu (tła i czcionki) oraz konfiguracji przycisków sterowania oprogramowaniem. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć żadnych problemów początkującym użytkownikom.

Planowane funkcjonalności w kolejnych wersjach SkryBot doMowy

  1. rozpoznawanie mowy z uprzednio nagranych plików wav
  2. przełączanie rozpoznawania mowy dla wielu języków, różnych dziedzin wiedzy i charakteru mowy
  3. personalizacja (zwiększanie dokładności) rozpoznawania mowy
  4. wsadowy tryb rozpoznawania bez ograniczeń
  5. integracja rozpoznawania mowy SkryBot doMowy z portalem rozpoznawania mowy przez internet SkryBot.TV
  6. wsparcie dla niepełnosprawnych: czytanie rozpoznanego tekstu (wbudowany syntezator mowy), edycja tekstu i sterowanie głosem
  7. edycja nagranego dźwięku

Ograniczenia wersji demonstracyjnej programu

SkryBot doMowy demo pozwala na nagrywanie i rozpoznawanie do 60 sekund mowy. Ponadto aplikacji podczas działania wyświetla co jakiś czas okienko z informacją przypominającym o korzystaniu z wersji demonstracyjnej programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!