r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype dla Androida już dostępny

Strona główna Aktualności

Komunikator Skype jest już dostępny w wersji na Androida - czytamy na oficjalnym blogu twórców komunikatora.

Klient sieci Skype dla Androida oferuje możliwość prowadzenia bezpłatnych rozmów głosowych lub tekstowych ze wszystkimi użytkownikami tego komunikatora oraz wykonywanie połączeń z dowolnymi numerami telefonicznymi. Pozwala to między innymi na wykonywanie połączeń telefonicznych za granicą bez ponoszenia opłat roamingowych. Połączenia audio realizowane są przy użyciu kodeka SLK, który zdaniem producenta zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku. Skype dla Androida może wykorzystywać do komunikacji z serwerem połączenie WiFi lub komórkowe sieci GPRS, EDGE i 3G. Klient komunikatora może ponadto automatycznie zaimportować listę kontaktów, którą zgromadziliśmy w standardowej wersji Skype. Jak w praktyce wygląda korzystanie ze Skype w systemie Android, możemy przekonać się oglądając przygotowany przez twórców film demonstracyjny.

Skype dla Androida jest dostępny dla wszystkich właścicieli smartfonów z tym systemem w wersji 2.1 lub nowszej. Co ważne, Skype w wersji na Androida obsługuje język polski. Można go pobrać bezpośrednio z Android Market.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.