r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snapchat 10.22.2.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

Snapchat to obecnie jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych. Swoją popularność zawdzięcza między innymi specyficznym zasadom na jakich opiera się komunikacja. Skupia się ona na wymianie zdjęć z ustawionym limitem czasowym, po przekroczeniu którego materiał zostaje usunięty.

Galeria programu

Do założenia konta niezbędne jest podanie adresu e-mail, wymyślenie sobie pseudonimu oraz weryfikacja za pomocą naszego numeru telefonu. To za jego pomocą odbywa się również wyszukiwanie znajomych. Aplikacja zaraz po uruchomieniu prezentuje kontrolki aparatu (dotknięcie ekranu robi zdjęcie, przytrzymanie nagrywa film). Przed wysłaniem materiału można opatrzyć go podpisem bądź, w przypadku filmu, coś na nim narysować. Można również zmienić czas, po jakim wiadomość ulegnie samozniszczeniu ­— domyślnie są to 3 sekundy, a także dodać odpowiednie filtry dla naszego zdjęcia.

Zdjęcia można także zbierać w Historie (Stories), które znajomi będą mogli oglądać przez 24 godziny od udostępnienia. Jest też możliwość prowadzenia czatu na żywo, a także zdobywania trofeów.

Snapchat zyskał ogromną popularność wśród amerykańskiej młodzieży, ale w ostatnich latach sięgają po niego coraz starsi odbiorcy. Radzimy nie korzystać z nieoficjalnych aplikacji. Autorzy Snapchata blokują konta, które się na to zdecydowały.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Snapchat z dodawaniem linków i funkcją edycji tła snapów

2
OPROGRAMOWANIE 06.07.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Po dodaniu map ze snapami, do aplikacji Snapchata trafiają kolejne nowe funkcje, chociaż optymalizacji wciąż brak. Wśród nowości tym razem znalazła się funkcja, którą docenią marki przy promocji swoich produktów. Będą mogły wrzucić snapa z linkiem do strony opisującej produkt czy do sklepu z ofertą jego sprzedaży. Paperclips, bo tak nazywa się nowa funkcja z linkami, pozwala na lepszą promocję usług. Jak przed chwilą wspomnieliśmy, można do wybranego snapa dołączyć link do strony internetowej. Odbiorcy snapa po przesunięci palcem w górę, będą mogli przejść do strony i przykładowo przeczytać…

Snapchat dostaje mapy ze snapami, ale optymalizacji wciąż brak

23
OPROGRAMOWANIE 21.06.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Snapchat wprowadza nową funkcję opartą na lokalizacji. Teraz Snapy możemy przeglądać pod względem danego miejsca, co powinno pomóc w śledzeniu interesujących nas wydarzeń, w tym chociażby imprez sportowych. Wystarczy na głównym ekranie wykonać dwoma palcami gest pomniejszenia. W aplikacji Snapchata wcześniej dostępne były już funkcje związane z lokalizacją. Będąc w danym miejscu, mogliśmy korzystać z okazjonalnch filtrów, najczęściej odnoszących się do wybranych miast. Teraz funkcje związane z lokalizacją będą bardziej rozbudowane, a użytkownicy dostają mapę na którą naniesione są snapy. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.