r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snapchat 10.23.11.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

Snapchat to obecnie jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych. Swoją popularność zawdzięcza między innymi specyficznym zasadom na jakich opiera się komunikacja. Skupia się ona na wymianie zdjęć z ustawionym limitem czasowym, po przekroczeniu którego materiał zostaje usunięty.

Galeria programu

Do założenia konta niezbędne jest podanie adresu e-mail, wymyślenie sobie pseudonimu oraz weryfikacja za pomocą naszego numeru telefonu. To za jego pomocą odbywa się również wyszukiwanie znajomych. Aplikacja zaraz po uruchomieniu prezentuje kontrolki aparatu (dotknięcie ekranu robi zdjęcie, przytrzymanie nagrywa film). Przed wysłaniem materiału można opatrzyć go podpisem bądź, w przypadku filmu, coś na nim narysować. Można również zmienić czas, po jakim wiadomość ulegnie samozniszczeniu ­— domyślnie są to 3 sekundy, a także dodać odpowiednie filtry dla naszego zdjęcia.

Zdjęcia można także zbierać w Historie (Stories), które znajomi będą mogli oglądać przez 24 godziny od udostępnienia. Jest też możliwość prowadzenia czatu na żywo, a także zdobywania trofeów.

Snapchat zyskał ogromną popularność wśród amerykańskiej młodzieży, ale w ostatnich latach sięgają po niego coraz starsi odbiorcy. Radzimy nie korzystać z nieoficjalnych aplikacji. Autorzy Snapchata blokują konta, które się na to zdecydowały.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy Snapchat pod falą krytyki. Nie sposób odnaleźć najważniejszych funkcji

35
OPROGRAMOWANIE 08.02.2018 | Mateusz Budzeń

Przy silnej konkurencji w postaci Messengera czy Instagrama, jednym z gorszych posunięć Snapchata jest wprowadzenie zmian, które u użytkowników wywołają zdezorientowanie i niezadowolenie. Właśnie wydana została aktualizacja, która spotkała się z falą krytyki. Snapchat w nowej wersji zdecydował się na wprowadzenie większych zmian. Przebudowano wybrane elementy interfejsu, poprzednie gesty odpowiadają za dostęp do innych funkcji. Zmieniony został dostęp do Stories znajomych, a ważną częścią stały się snapy. Przykładowo użytkownicy w Polsce mogą zobaczyć relacje znanych YouTuberów. Odświeżona…

Snapchat będzie wszędzie – Stories trafią na strony i do innych aplikacji

6
OPROGRAMOWANIE 28.12.2017 | Mateusz Budzeń

Za pomocą Snapchata komunikować się wyłącznie z jego użytkownikami, którzy mają zainstalowaną mobilną aplikację, dostępną na Androida i iOS-a. Snapchat chce jednak teraz zwiększyć zasięg, wprowadzając funkcję Stories Everywhere. Umożliwi ona dzielenie się Stories w innych aplikacjach oraz w Internecie. Informacje dotyczące zmian w Snapchacie opisał serwis Cheddar, który zdobył je od anonimowego źródła. Funkcja wstawiania Stories na strony Internetowe ma działać na podobnej zasadzie, jak choćby osadzanie tweetów. Snapchat ma nadzieję, że zwiększenie zasięgu na inne platformy, przełoży się do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.