r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snapchat 10.9.0.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

Snapchat to obecnie jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych. Swoją popularność zawdzięcza między innymi specyficznym zasadom na jakich opiera się komunikacja. Skupia się ona na wymianie zdjęć z ustawionym limitem czasowym, po przekroczeniu którego materiał zostaje usunięty.

Galeria programu

Do założenia konta niezbędne jest podanie adresu e-mail, wymyślenie sobie pseudonimu oraz weryfikacja za pomocą naszego numeru telefonu. To za jego pomocą odbywa się również wyszukiwanie znajomych. Aplikacja zaraz po uruchomieniu prezentuje kontrolki aparatu (dotknięcie ekranu robi zdjęcie, przytrzymanie nagrywa film). Przed wysłaniem materiału można opatrzyć go podpisem bądź, w przypadku filmu, coś na nim narysować. Można również zmienić czas, po jakim wiadomość ulegnie samozniszczeniu ­— domyślnie są to 3 sekundy, a także dodać odpowiednie filtry dla naszego zdjęcia.

Zdjęcia można także zbierać w Historie (Stories), które znajomi będą mogli oglądać przez 24 godziny od udostępnienia. Jest też możliwość prowadzenia czatu na żywo, a także zdobywania trofeów.

Snapchat zyskał ogromną popularność wśród amerykańskiej młodzieży, ale w ostatnich latach sięgają po niego coraz starsi odbiorcy. Radzimy nie korzystać z nieoficjalnych aplikacji. Autorzy Snapchata blokują konta, które się na to zdecydowały.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Snapchat ma nowe Stories. Tylko czekać, aż Facebook je skopiuje

1
OPROGRAMOWANIE 24.05.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Facebook znów będzie musiał nadgonić funkcjonalność My Story w aplikacji Snapchata. Użytkownicy otrzymali właśnie możliwość tworzenia własnych, spersonalizowanych Stories, przydających się podczas relacjonowania konkretnego wydarzenia – podróży, imprezy czy nawet nowego dziecka w rodzinie. Snapchat ogłosił wprowadzenie nowych niestandardowych Stories. Mogę one zawierać dowolną treść, która skierowana będzie do konkretnych znajomych lub będzie powiązana z wybraną lokalizacją. Przykładowo spersonalizowane Stories może dotyczyć wyłącznie podróży do Włoch, urodzin znajomego czy wesela z którego…

Snapchat po aktualizacji: koniec z limitem czasowym snapów

10
OPROGRAMOWANIE 10.05.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Snapchat nie planuje pozostawać w tyle w stosunku do Facebooka, który skrupulatnie kalkuje funkcje. Aplikacja otrzymała właśnie sporą i być może przełomową aktualizację, wprowadzającą do usługi kilka nowych elementów. Najważniejszy z nich może być kontrowersyjny: od teraz możliwe jest wysyłanie snapów bez limitu czasowego – czy pozbawienie aplikacji tak specyficznej cechy, jaką była ulotność przekazywanych treści, wpłynie pozytywnie na jej popularność? Funkcja trafia do komunikatora, ale nie wypiera dotychczas istniejących opcji ograniczania snapów do maksymalnie 10 sekund widoczności, wybór…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.