Soft4Boost Device Uploader 5.8.7.927

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soft4Boost Device Uploader to aplikacja do wgrywania plików multimedialnych z dysku twardego komputera do pamięci rozmaitych urządzeń przenośnych.

Opisywane narzędzie bezproblemowo współpracuje nie tylko z produktami firmy Apple, takimi jak iPod, Ipod Touch, iPhone czy iPad, ale jest również kompatybilna z odtwarzaczami multimedialnymi Samsunga czy Creative, konsolą przenośną Sony PlayStation Portable, smartfonami z Androidem i różnorakimi tabletami najpopularniejszych firm znajdujących się na rynku.

Soft4Boost Device Uploader zostało skonstruowane tak, by każdy zainteresowany użytkownik poradził sobie z obsługą programu, dlatego też autorzy zdecydowali się na implementację techniki "przeciągnij i upuść". To właśnie w ten sposób skopiujemy wybrane utwory czy filmy z naszego HDD na przykład na pendrive'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!