Soft4Boost Device Uploader Soft4Boost Device Uploader 6.9.5.567

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soft4Boost Device Uploader to aplikacja do wgrywania plików multimedialnych z dysku twardego komputera do pamięci rozmaitych urządzeń przenośnych.

Opisywane narzędzie bezproblemowo współpracuje nie tylko z produktami firmy Apple, takimi jak iPod, Ipod Touch, iPhone czy iPad, ale jest również kompatybilna z odtwarzaczami multimedialnymi Samsunga czy Creative, konsolą przenośną Sony PlayStation Portable, smartfonami z Androidem i różnorakimi tabletami najpopularniejszych firm znajdujących się na rynku.

Soft4Boost Device Uploader zostało skonstruowane tak, by każdy zainteresowany użytkownik poradził sobie z obsługą programu, dlatego też autorzy zdecydowali się na implementację techniki "przeciągnij i upuść". To właśnie w ten sposób skopiujemy wybrane utwory czy filmy z naszego HDD na przykład na pendrive'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!