SopCast 3.0.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja programu przeznaczonego do nadawania i odbierania za pośrednictwem protokołu Sop:// strumieni audio - video w czasie rzeczywistym.

SopCast wykorzystuje technologię Streaming Direct Broadcast System zaczerpniętą z P2P (Peer-to-Peer) dzięki czemu stworzenie swojej własnej telewizji i nadawanie kanałów innym użytkownikom społeczności jest proste i możliwe bez posiadania potężnych serwerów i ogromnych przepustowości łączy.

Aplikacja posiada bardzo przyjazny interfejs przypominający standardowy komunikator internetowy, umożliwia określanie ilość dopuszczonych widzów do naszego kanału, pozwala na nadawanie wielu strumieni (asf, wmv, rm, rmvb itp.) i zapętlanie ich w ciągły materiał telewizyjny. Dostępne są również statystyki odnośnie zainteresowania kanałami.

W SopCast 3.0.0 udoskonalono prędkość uruchamiania się kanałów, powiększono bazę sieci i poprawiono kilka błędów w tym związane z aktualizacją oprogramowania i podglądu kanałów vod. Więcej informacji na temat narzędzia znaleźć można na stronie projektu.

Najnowszą wersję aplikacji SopCast 3.0.0 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Inne programy multimedialne

© dobreprogramy

Komentarze